Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a célja a...

Szerintetek mi a célja a sógornőmnek?

Figyelt kérdés

A bátyám és a párja mennek külföldre.

Ma volt nálunk a bátyám és nem jött sem a sógornőm sem a gyermekük.

Tesóm mondta hívjam fel a párját, meg tettem, kérdeztem mi újság, hogy van?! Miért nem jött? Azt mondta nem volt kedve, mondom de csak jössztök addig míg nem költöztök ki nem?? Erre azt mondta hogy nem tudja. Na mondom rendben van. Nem gond. Leraktuk a telefont.

Majd testvéremtől kérdeztük mikor fognak jönni?! Erre azt mondta majd ha anyukánk felhívja a sógornőmet hogy jöjjön.


Nem sértettük meg, nem bántottuk meg őt semmivel.

Teljesen megváltozott. Nem értjük miért.

Ez a viselkedése elég rosszalló.

Ti mit gondolnátok??? Anyukámmal elég jó a kapcsolatom, és biztosan mondaná ha történt volna valami.


2014. ápr. 28. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék hozzájuk és személyesen kérdezném meg,hogy esetleg van e valami baj.Az is lehet,hogy a testvéreddel összevesztek és nem akarja mutatni előttetek.
2014. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg csak volt valami, amiért nem akar hívás nélkül odamenni az anyósához, vagy mondott valamit anyukád, ami nem tetszett neki, esetleg félreértette, vagy valaki mástól hallot vissza valamit.

De ha a testvéred egyetért a sógornöd viselkedésével, akkor csak van rá valami ok...


Mellesleg egyáltalán nem biztos, hogy anyukád elmond neked mindent, amit valakivel beszél.

2014. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem összevesztek a bátyáddal!
2014. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem is az a gyanúm, hogy anyukád és a sógornőd között történt vmi, amit nem mondanak el neked.

A tesód válaszából legalábbis eléggé ez jön le számomra, hogy még ő se árult semmit se el neked.

Nem biztos, hogy a sógornődnek van azzal célja, hogy nem megy, ha csak nem annyi, hogy nem akar további feszültségeket.

2014. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!