Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes lennél olyan valakivel...

Képes lennél olyan valakivel kezdeni, akiről tudod vagy az elején kiderül, hogy egyéjszakás kapcsolat (ok) ba is belement?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 01:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
ha velem komolyabb a terve akkor nem zavarna.
2009. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Igen!

Mert ez semmit sem jelent...

Attól a mi kapcsolatunk lehet még csodálatos és tarthat akár az életünk végéig is!


Fiatal korában az ember mindent kipróbál, 1x-2x részeg is lesz, de attól még később élhet normálisan.

2009. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha arra gondolsz hogy hivatásos nem. Amugy egy tesitileg, lelkileg egészséges emberrel az ilyesmi megesik néhányszór. Akkor is megtörténhet ha valaki 20 éve boldog házas de ha 10-20 éves méggyakoribb.
2009. dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne? Én nem is ismerek olyan pasit, mármint így azok között, akikkel kapcsolatom volt, akiknek ne lett volna már egyéjszakás kalandjuk. Hiszen teljesen máshogy viselkedik egy férfi, ha csak egy szexpartnert akar, és máshogy, ha hosszabb távon szeretne együtt lenni a lánnyal, vagy legalább is meg akarja ismerni.
2009. dec. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Persze. Az nem jelent semmit.

Meg akkor ennyi erővel minden nő magányos lenne, hisz a pasik döntő többségének volt már egyéjszakás kalandja.

2009. dec. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom h a nem szűz ffi/nő is futókaland miatt nem szűz, tehát igen... (ezt úgy értem h ha már együtt vagyunk, akkor futókaland volt)
2009. dec. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Soha nem bíznék meg olyanban,aki egyéjszakás kalandokba belemegy.Akinek csak a tapasztalatszerzés,a más kipróbálása belefér az erkölcsi felfogásába,az az első vita esetén megcsalja a párját.Nem azt mondom,hogy mindenki szűzen menjen férjhez,nősüljön.De érzelmileg is kötődjön a párjához,tartós kapcsolatban éljen,és ne feküdjön le fűvel-fával.Egy minden nő után szaladó férfi,vagy egy szajha soha nem lesz hosszú távon társ.
2009. dec. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy az egyéjszakás kaland egy másik kapcsolat idején "csúszott be", vagy facérként?! Facérként abszolút rendben van, sok mindent kipróbál az ember, mielőtt lehorgonyoz.

Viszont az én értékrendem szerint egy kapcsolatban félrelépni egyetlen éjszakára sem bocsánatos.

2009. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Hat en kemenyen probara tennem mit is akar valojaban. Mert, ha tegyuk fel en is csak egy egyejszakai lany lennek, akkor gyakorlatilag nem tenne meg semmi kulonos faradsagot, hogy megkapjon. Egyszeruen mas kaland utan jar. De ha teszem fel en nem csak egy kaland vagyok, hanem valojaban szeret engem, akkor nehany probatol nem fog visszariadni, hanem felvillanyozza a kihivas, mert a ferfiakat meg mindig izgatja a kihivas es erot ad nekik.

Hat hogy milyen probakat talalsz ki neki, az csak toled fugg. Lenyeg, hogy ne legyen unalmas es ne legyen tul nagy, mert az is elveszi a kedvet, ha azt erzi, hogy nem tudja teljesiteni.

Az ugymond probak megoldasa kozben az is kiderul milyen fajta ember es hogy meg vagy elegedve vele, vagy nem. Mert hiaba van o veled megelegedve, ha te vele nem, vagy forditva. Mindig ketton all a vasar.

2009. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem,nem kellet olyan soha.

Mindig voltak normális pasik is,az egyéjszakásokat meghagytam másnak.

2009. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!