Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova menjünk kirándulni?

Spiritum kérdése:

Hova menjünk kirándulni?

Figyelt kérdés

Szóval egy 5 tagú család vagyunk és gyereknapon szeretnénk egy jót kirándulni.A férjem nem nagyon szeret kimozdulni de őt rá tudom venni.A lányom 12 éves felőle bárhova mehetünk,A kisebbik fiam nagyon mozgékony.Tudtok olyan helyeket MAGYARORSZÁGON Miskolc közelébe ahova érdemes menni? Állatkert vagy vidámpark nem lehet mert már rengeteget voltunk.

Köszi. :-)



2014. máj. 16. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát Nyíregyháza nem egy nagy táv szerintem annyira Miskolctól és itt tudnám ajánlani nektek Sóstót

pl ott van a múzeumfalu (gyerekként nagyon élveztem) ezt úgy kell elképzelni hogy idehoztak régi házakat (elbontották és ugyanabból az anyagbol nagyrészt újraépítették itt) az akkor korbol származó eszközök tehát egy komplett falu az 1850-es-1900-es évekből nagyon hangulatos és a helyi parasztházakban szoktak sütni is a búbos kemencében vagy hogy hívják kukorica lepényeket nagyon finom (bár erről érdeklődni kell mikor)

azután sétálhattok egy nagyot (sóstó egy erdő közepén van) a tó körül benézhettek az állatkertbe is ez e legnagyobb magyarországon sőt európa szinten is elég nagy vagy az élményfürdőbe is elmehettek (szerintem nyitva van már) ezek kb gyalog 10 15 percre vannak egymástol.

2014. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aggteleken voltatok már? Nem csak a cseppkőbarlangba lehet menni, hanem ott a nemzeti park is szép, és ott is vannak rendezvények is, tuti gyereknapon is lesznek.
2014. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nem még Aggteleken nem voltunk.És Nyíregyháza is jó ötlet bár ott már sokszor voltunk.

:-)

2014. máj. 16. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Szilvásvárad is nagyon szép.
2014. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!(tavaly ott voltunk,nagyon jó volt.)
2014. máj. 17. 17:06
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy döntöttünk,hogy Hortobágyra megyünk.

Tegnap el is mentünk de az időjárás nem kedvezett mert mire odaértünk elkezdett esni az eső.Itthon csak este esett egy picit de egész úton zuhogott.

Azért ez is egy élmény volt.

És még egyszer köszi az ötleteket.

2014. máj. 25. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!