Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 hónapja járok egy sráccal,...

5 hónapja járok egy sráccal, és anyám elkezdte kritizálni a veztését (1x ült mellete autóban) meg a többit. Mért keresnek vmi hibát a szülők?

Figyelt kérdés
Nagyon szarul esett. Anyám mindig akkor talál vmi kifogást amikor a legboldogabb vagyok. Méert van ez??? SEGÍTSÉG!!!!!
2008. júl. 29. 18:00
 1/9 anonim válasza:
20%
_Mért_ van ez? Igen, azért van. Csak tudnám mi az a mér (tudom, egy ige, de főnévként mit jelent?).
2008. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

(Miért?)

Azért van, mert féltékeny a boldogságodra. Én 8 hónapja járok a párommal, és az én anyám is mindig kritizál rajta valamit. Fél, hogy jobban szereted a párod, mint őt. Ennyi az egész. Egy idő után hozzá fog szokni ahhoz, hogy a szülőkön kívül mást is lehet szeretni... mondom ezt én. Csak győzzük kivárni!

2008. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Talán csak nagyon félt téged anyukád!!! Nem tudom hány éves vagy de lehet h még mindig kislánynak tart!! De ha most hagyod h beleszóljon akkor el fog a pasitól választani, de ha nem hagyod magad rájön majd h ez a te magánügyed!!!!KITARTÁS!!!!!!!!!!!
2008. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsika a hiba miatt:P
2008. júl. 29. 19:14
 5/9 A kérdező kommentje:
aug.19-én töltöm a 20-at
2008. júl. 29. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is így viselkedett sokáig, minden egyes barátomban csak a rosszat látta, a jó tulajdonságaikat sem ismerte el. Szakításkor persze jött a szokásos "ugye én már előre megmondtam, hogy rosszul választottál"-jellegű tirádákkal. Erre én kerek perec megmondtam neki, hogy nagyon nem vagyok kíváncsi a hülyeségeire, az én életem, felelősséget vállalok a saját dolgaimért. Tessék elfogadni, hogy én szeretem azt az embert: akkor sem fogom otthagyni, ha ő azon fáradozik, hogy minél jobban megkeserítse az életünket.

A legutolsó barátommal pl. nem is akart találkozni majdnem egy évig, mert "azok alapján, amit meséltem róla, biztos egy ingyenélő pojáca". Egyszer viszont se szó, se beszéd, beállítottam otthonra a párommal, aki azóta már a férjem. Anyám köpni-nyelni nem tudott, a párom annyira lenyűgözte. Azonnal megtalálták a közös hangot, remekül el tudnak beszélgetni egymással, mondhatni, ennél jobb anyós-veje viszonyt életemben nem láttam még! :)

Szóval kedves kérdező, ne keseredj el, inkább beszélj őszintén, felnőtt módjára anyukáddal, talán ez használ.

2008. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mert a pasidnak az a "dolga", hogy elvigyen otthonról (anyádtól) és új közös életet kezdjen veled. tehát anyád szempontjából ő egy lányrabló :) kiskorodtól kezdve anyádnak volt hatalma és befolyása feletted, ő döntött az ügyeidben, de ez nemsokára meg fog változni: neki lesz kevesebb beleszólása az életedbe, a párodnak pedig több. szóval ez egy hatalmi harc kettőjük között: anyád a pasid fölé akar kerekedni. pedig okosabban tenné, ha a bizalmát vagy a barátságát akarná megnyerni.
2008. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már három éve hallgatom a kritizálást, nem állítom, hogy semmiben sincs igazuk, de néha ők is túlzásokba esnek. Egyszerűen féltenek. Hallgasd meg, amit mondanak, kicsit gondold át, és ha úgy érzed, nincs igazuk, akkor hagyd figyelmen kívül. Az én szüleim azért féltenek éppen, mert össze akarunk költözni a párommal, elmondták az aggodalmaikat is, nagyrészt igazuk volt, de ettől még nem állok el a döntéstől. Ők pedig tudják ezt, és segítenek nekünk albérletet keresni, bár még kicsit meg kell győzni őket, hogy elég nagyok vagyunk ehhez. Amúgy én hamarosan 19, a párom pedig 21 éves lesz.
2008. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, sokat segített.:D
2008. júl. 31. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!