Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok gyáva és gyenge,...

Én vagyok gyáva és gyenge, vagy normális, amit érzek?

Figyelt kérdés
Féleg egyedül maradni egy idegen kontinensen úgy,hogy senkit sem ismerek.
2014. júl. 6. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.
2014. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem merném bevállalni :) semmi esetre se vagy se gyenge,se gyáva még ha ismernél is pár embert..azért akkor sem a megszokott környezetedbe élsz :)
2014. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valóban nem,de úgy tűnik a párom becsajozott és esélyes vagyok erre a helyzetre.
2014. júl. 6. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
hát remélem megoldódik a helyzeted ha bevállalod akkor hatalmas respect neked :) 2es voltam
2014. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kényszer nagy úr.Ha kidobnak,akkor mennem kell.Mese nincs.

Egyenlőre gőzöm nincs mihez kezdjek.

2014. júl. 6. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el felépíteni egy B tervet. Nálam nagyon sok múlna azon, hogy hol vagyok és tényleg nincs-e senkim kint akire számíthatok. Egy barát, haver, munkatárs, bárki akivel együtt űzhettek unalmat/bánatot.

Valószínűleg megpróbálnék egyedül talpra állni, ha látok rá reális esélyt és szeretnék kint maradni. Ha nem sikerül, még mindig hazaindulhatok. Ha nem látok rá esélyt, vagy úgy gondolnám, hogy ezekután csak rossz emlékek kötnek oda, akkor hazajönnék.

2014. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mivel én egyedül mentem ki segitség nélkül egy -idegen kontinensre..19 évesen, ezért az én szememben gyávaság. viszont nem vagyunk egyformák, probálj meg azért csak ottmaradni, ismerkedni..ott is élnek emberek, ott is minden megtalálhato.
2014. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!