Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves 37 kilós lány, miért...

16 éves 37 kilós lány, miért nem vették észre hamarabb?

Figyelt kérdés
A szomszédomék nem nagyon foglalkoznak a gyerekükkel. Van ez az egy szem lányuk, jó tanuló, okos, aranyos, de le sem sz@rják. A nyár óta a kislány egyre visszahúzódóbb és ezzel egyidejűleg egyre soványabb lett, sőt ijesztően sovány. Olyan magas mint én tehát 166 centi, és most már mindössze 37 kiló! És most kapkodnak az anyjáék, hogy ja a gyerek alatt csak 37 kilót mutatott a mérleg! Hogy a csudába nem vették észre hamarabb?
2010. jan. 6. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ,ahogy te is irtad szarnak rá.Megcsinálták és ennyi.
2010. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Te írtad, nem foglalkoztak vele, valószínűleg ennyire nem. Azért ez elég szomorú, az ilyen szülő meg sem érdemel egy gyereket...

És tudod, azóta mi lett a lánnyal? Csoda, hogy egyáltalán még él ilyen súllyal, azonnal kórházba kéne vinni!


19L

2010. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát múlt hét pénteken összeesett a plázában a mozgólépcsőn. Kihívták a mentőket, és azok elhűltek az állapotát látván. Kórházba került, de már kiadták, és ráparancsoltak a szülőkre, hogy pszichológushoz hordják el, és adtak egy étrendet, amit a kislánynak el kellene fogyasztania minden nap. Na már most a szülők reggel hatkor indulnak munkába, este hét mire hazaérnek. A lány meg vagy otthon van, vagy a suliban. Az étkezését senki nem figyeli. A szülők soha nem álltak velünk szóba, mert hát ugye ők vállalkozók három éttermük van, és velünk a pórnéppel szóba sem állnak. A kislány eleinte beszélt velünk, de aztán az anyjáék ellenünk fordították, illetve senkivel sem beszélhet az utcából. Amit tudunk azt a házvezetőnőtől tudjuk. A kislányra meg elég ránézni. Szóval vagy eszik a kislány rendesen, vagy nem.
2010. jan. 6. 21:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hanyagság nem odafigyelni a gyermekre!!!! Ez nem normális, h 16 évesen ennyire sovány legyen!! :( Nekem az a gyanúm, h alultáplált, nem kap elegendő vagy megfelelő ételt!! A szüleinek sürgősen el kell vinni 1 szakemberhez, aki megvizsgálja és megmenti a lánykát!!!

Remélem, h meggyógyul!! Írd meg a fejleményeket, léccy!!

20/L

2010. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A táplálék mennyiségével és minőségével biztos nincs gond, hiszen mondom vállalkozók, hármójuknak három kocsijuk van, bejárónőjük, a két szülő gurul, tehát sztem a hűtőjük is mindig teli van, a főtt ételt meg az étteremből hordják. A kislány sztem szimplán megsokallta, hogy nem foglalkoznak vele, és ez egy figyelemfelkeltés akar lenni. Csak hát ez borzasztó. Ez kell ahhoz, hogy a saját anyja vagy apja ráfigyeljen.
2010. jan. 6. 21:46
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Na igen, ez az, amikor a szülők nem azért dolgoznak látástól vakulásig, hogy legyen mit az asztalra tenni, hanem mert a pénz fontosabb, mint a saját gyerekük. De az ilyenek előszeretettel leszólnak másokat, akik keveset keresnek, és mégis képesek gyereket vállalni. Szegény lányt nagyon sajnálom...
2010. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Ebben az iskolának pont annyi a felelőssége, mint a szülőknek. Különösen, hogy ők hivatásos nevelők. Most már be kell lépnie a képbe a gyámhatóságnak is és felügyelni a gyerek gondozását.
2010. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak van igaza. Követnie kell a kórháznak a kislány állapotát.
2010. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok ilyen szűlő van probálj segiteni annak a lánynak. Hívd át magatokhoz kérdezd meg milyen volt a napja és kinálgasd kajával.
2010. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Elhanyagolták a szülők..Én egy napot sem bírnék ki a gyerekeim nélkül,hogy megne kérdezzem,hogy mi volt ma velük vagy csak beszéljek velük...A lányka elég sovány..Az én lányom 11 éves és ugyanennyi kiló.Beszélj a lánykával és kínáld étellel.
2010. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!