Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi megüt (megpofoz) egy nőt?

Figyelt kérdés
Barátommal sokszor összeveszünk mert tényleg OK nélkül elhord minden k*rvának csak mert elmegyek barátnőmmel találkozni vagy egy kicsit kint a mellem(TÉNYLEGPICIT!) vagy elmegyek moziba nélküle tesómékkal és sokszor úgy beszél velem mint egy kutyával talán azzal még szebben is. Na és van hogy ilyenkor adni akarok neki egy pofont (NEMNAGYOT) ilyen picit épp hogy hallani,érezni.. Mire ő múltkor visszaadta de úgy,hogy nagyon fájt és kicsit piros volt az arcom is tőle elsírtam magam és csak ennyit mondott hogy máskor nem ütsz meg meg hogy mindig visszafogja adni! Meg,hogy akkora nem is volt túlreagálom. Nem ez az első eset az első azért volt mert összevesztünk az utcán és indultam haza és megpofozott és az se kicsi volt. Szerintetek jogosan ütött meg?

2014. júl. 10. 09:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%

Jogosan,mi a francért kell ütögetni?

Az a te marhaságod hogy egy bunkóval vagy együtt.

Ha nem akarod hogy visszaüssön ne üsd meg hanem akarod hogy sértegessen ne legyél vele ennyire egyszerű.

2014. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan ok, amivel ez magyarázható. Elsó dolgom otthagyni az ilyen "embert". Én sem ütök, szerintem nőtől is , férfitól is elvárható ez. Nem vagyok a lova. Keressen olyat, aki ezt elviseli. Nekem magasabbak az elvárásaim egy férfival szemben. Az, hogy TE ezt kapod tőle nem az ő hibája, hanem a tiéd. Az első "krvázásnál" ott kellett volna hagynod a francba. Mivel nem tetted, et kaptad. Most te döntesz! Akarod ezt még tovább hallgatni? Dönts és aztán ne panaszkodj! N30
2014. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok, előre szólok.


1. Miért vagy kiakadva? Együtt vagy egy ősbunkóval, aki a kutyát is többre értékeli nálad. Mit vársz tőle? Romantikát?


2. Ha te jogot formálsz arra, hogy megüsd, akkor ne csodálkozz ha visszakapod. Egyik se jobb a másiknál, csak a férfi erősebb, ezért szokták a nők azt hinni, hogy nekik szabad. Elárulom, nem szabad. Ha megütöd így jártál. Még jó hogy nem hagyja magát.


Csodás kapcsolat, csodás kilátások, csak így tovább. Mondd! Te nem érzed, hogy változtatnod kellene?

2014. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
35%
Egyenlőség van ha meg te kezdted akkor viseld a következményeit.
2014. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
87%

Nem ertelek. Miert vagy vele egyutt, ha folyton veszekedtek ha lathatoan nem szeret, nem tisztel?


Zsak a foltjat, tenyleg. Mi lesz a kovetkezo? Rugdossatok egymast? Veszekedtek, verekedtek.


Bravo.

2014. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
39%

Úriember NEM üti a nőt!

Rúgja.

(Örülj, hogy a szíved választottja nem úriember.)

2014. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon súlyos dolog a pofon, de sajnos a kapcsolatotokban nem az a legnagyobb probléma. A személyes szabadságod és az önbecsülésed van rendszeresen a földbe tiporva. Lépj ki ebből a kapcsolatból, amíg tehed.
2014. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
28%

Te vagy a hülye, hogy egyrészt hagyod, hogy igy beszéljen veled, másrészt hogy Te is megpofozod, harmadrészt pedig mert hagyod hogy megüssön.


Kommunikációról Ti sem hallottatok még, igaz?

2014. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
84%
Mit szerethetsz egy ilyen pasin?
2014. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Benne van a kérdés alatt,hogy ő kezdte el az egészet mert így beszélt velem, nyilván valahogy észhez kell térítenem. Mi a francért ütöm? Egyenjogúság? Azért ütöttem meg mert,hogy beszél velem? :D Legelsőnél is ő kezdeményezett azt a pofont ő adta elsőnek! Akkor én nem ütöttem vissza! Most én adtam azért,ahogy velem beszél.
2014. júl. 10. 09:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!