Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam el? Meneküljek?

Hagyjam el? Meneküljek?

Figyelt kérdés

Tegnap este összevesztünk a párommal a rühes exneje miatt, és ez már a sokadik alkalom volt.

Ő annyira kiakadt, hogy ordított velem, de úgy, hogy a szomszéd utcában is hallani lehetett. Úgy beszélt velem, ahogy más a kutyájával sem tenné.Pedig alapvetően nyugodt ember, de ez a téma nagyon ki tudja hozni a sodrából.

És meg nem ütött ugyan, de durván megszorította a vállamat, mára tiszta kék-zöld. És az sem múlt sokon, hogy megüssön.

Én úgy érzem, hogy ez már nem fér bele, hiába én kezdtem a veszekedést, azért lehetett volna jóval kulturáltabb módon is rendezni a nézeteltérést.

Most itt ülök a félig becsomagolt holmimmal és azon agyalok, hogy jó döntés-e elköltözni emiatt.

Én fújom fel a dolgot, vagy pedig szerintetek is el kellene húznom, amilyen gyorsan csak lehet?



2014. júl. 10. 11:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%

Menj csak. AKi szándékosan veszekedést kezd, ráadásul tudatosan egy olyan témával, amiről tudja, hogy a párját érzékenyen érinti (az ég áldjon meg te szerencsétlen, az az ember valamikor szerette azt a nőt és feleségül vette - akkor is ha azóta elváltak - hogy nevezheted "rühes exnej"-nek?!) az nem való egy kapcsolatba.


Tegyél egy szívességet az embernek és húzz el.

2014. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%

Ha ilyen stílusban szoktál beszélni, mint ahogy a kérdésedet feltetted, akkor nem csoda, hogy a párod felkapta a vizet. Én a helyében akkor rögtön kidobtalak volna a fenébe.


Már csak az ö érdekében is menj, semmi szüksége ilyen primitiv nöre.

2014. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Mi volt a vita tárgya?mi van az exével?
2014. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Sün!! ***** válasza:
100%
A tisztességes válaszhoz túl kevés az információ. Azt mondod, hogy alapvetően nyugodt a párod és te kezdted a veszekedést. A nagy kérdés az, hogy mi volt a célod vele és mi volt a veszekedés és a nemtetszésed tárgya. Tudnod kell, hogy attól mert valaki elvált, nem biztos, hogy minden kapocs elszakad. Tiszteletben kell tartani, hogy volt előtted is egy élete és minden szó erről az időszakról érzékenyen érinti a párod.
2014. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
76%

A kérdésed alapján se te, sem a párod nem képes nyíltan, kulturált módon, felnőtthöz méltóan kommunikálni. Ő még ráadásul tettlegesen is agresszív, szóval igen, EBBEN A FORMÁBAN nincs értelme együtt maradnotok.

Mellesleg a "rühes exnej" kifejezés is minden, csak nem szép, én pl. a kutyámra sem mondanék ilyet...

2014. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Nem akartam kifejteni, de legyen. A nő manipulálja a páromat a közös gyerekükkel, illetve a gyerekre hivatkozva súlyos pénzeket gombol le róla a gyerektartáson felül, de a gyereket nem látja el megfelelően, stb, hadd ne részletezzem.

Az, hogy én kezdtem a veszekedést, nem azt jelenti, hogy direkt provokáltam, részemről egy sima beszélgetésnek indult a dolog. Elmondtam, hogy nekem ez a helyzet így nem tetszik, és szeretném, ha megpróbálna változtatni rajta. Na, és ebből lett a vita, az, hogy én kezdtem, annyit tesz, hogy én hoztam fel a témát. De nem azért, hogy balhé legyen belőle, hanem azért, hogy találjunk valami megoldást. De vele erről a témáról egyáltalán nem lehet beszélni, mert akkor ilyen csúnya jelenet a vége.

2014. júl. 10. 11:38
 7/36 Sün!! ***** válasza:
22%
Veszélyezteti a te jó léted az, hogy a férjed mennyi pénzt ad a gyerekére? Keres annyit, hogy megtehesse?
2014. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem a gyerektől sajnálom a pénzt. De az igenis fáj, hogy az exneje azt mondja a páromnak, fizesse már ki az ő kétszemélyes luxisnyaralását, ahová a pasijával megy. Mert szerinte "az a közös gyerekük érdeke, hogy egy kipihent, kisimult arcú anyukát kapjon vissza két hét múlva". Azért mindennek van határa, nekem pedig az is feladatom lenne, hogy ne hagyjam, hogy bárki kihasználja a páromat.
2014. júl. 10. 11:44
 9/36 anonim ***** válasza:
79%
szerintem menj. azért mert ha ennyire nem lehet vele beszélni akkor mi lesz később? ha esetleg közös gyereketek lesz akkor is ekkora balhét fog csapni csak mert a közösnek venni kell pelenkàt és az exnel nem bir adni annyit mint eddig? mert tuti hogy az ex vitàzni fog vele emiatt.
2014. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

Hányszor fogod még ezt megkérdezni? Megfigyeltem, minden újabb kérdésnél egyre cifrázod, a múltkor még csak veszekedés volt, most már bántalmazott is a párod?

Vagy több volt feleség is van, és mindegyik luxusnyaralásra akar menni?

2014. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!