Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Palatinus jó csaladi program...

A Palatinus jó csaladi program lehet holnap a gyerekekkel? Nem szeretik a balatont a hideg vizet. Van meleg mednce es szekreny ahova berakjuk az ertekei k?

Figyelt kérdés
Tvbe mondtak hogy sok a lopas mire vigyqzzunk?
2014. júl. 16. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz fel a strand honlapjára!


Mindenhol sok a lopás...

Mire vigyázz?? Hmmm, egymásra és az értékeitekre.


Jó strandolást!

2014. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hapány évesek a gyerekek?
2014. júl. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Eggyáltalán nem! Ez nem az a kifejezetten családi starnd..
2014. júl. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó strand ! Én a lányommal szoktam néha lemenni ! Viszont drága ,mind a belépő ,mind a büfék .(mondjuk,hol nem az ?) Én sosem béreltem szekrényt ,lopást sem tapasztaltam ! Mindig viszünk strandsátrat ,ahol letakarva hagyjuk a motyónkat amíg medencében vagyunk .Ja és azért megnézzük ki mellett cuccolunk le . (persze ez sem garancia semmire ,de sosem történt lopás )
2014. júl. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Soha nem lopták el semminket.

Nm olyan helyre kel költözni ahol nagy a mozgás, kiveve ha tudjátok melyik medencében lesztek, és szemmel tartod egyeb esetben nem is teljesen elhagyatottan,

A medencék, vizek jók.


A termálnál sok a roma, mi a közelükbe szoktunk költözni, mert feltételezéseink szerint ők elrettentik a tolvajoka..

Ipad, telefonok..egyéb ott szokott maradni, mindig félek, de sosem vittek el.

Figyelni egymásra, a vízre..


Szekrénnyel figyelni, ágyipoloska vokt benne2 éve...

Be is csíptük, szerencsére a lakásból kiírtottuk(teljes felújítás volt, burkolatcserével, és falak újraglettelésével) de most tudtaosul, hogy sak elköltöztek, mert a házban írtás van rájuk.

Azért tudjuk,mhogy onnan van, mert láttunk, csak akkor még nem tudtuk mi az...ha betesztek valamit, akkor azt jól kirázni, és átnézni..

Én kevésbé mernék oda értéket tenni...


Lopás mindenhol magas szamú, nem a pala az egyetlen

2014. júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most van a Margitszigeten a vízilabda bajnokság, szerintem sokkal többen vannak a strandon, mint eddig, én nem most vinném a családot.
2014. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem családi strand? Hát akkor mi?az egyik legjobb strand:) Csak drága:( Mi a dagályra szoktunk menni. Nagyon szeretem a palát:) Kiskoromban sokat jártunk oda.28n
2014. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!