Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Ti mit tennétek a helyemben?

Üdv! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Apósnál és mostoha anyósnál lakunk "ideiglenesen"...Elviselhetetlenek , ahogyan a párom is. Mostoha anyósom állandóan csak döglik és a fiával csacsog egész nap a telefonon.Semmiben nem segít , egyedül főzök , takarítok, mosok , teregetek , mosogatok stb.2 gyerekem van és 2 és fél éves és 1 éves , illetve várom a 3.-at.Velük sem foglalkozik , annyit nem kérhetek tőle ,h. figyeljen rájuk 1-2 percre , amíg elmegyek a wc-re.Amúgy beteg egy nő , gyógyszereken él.Após mindig ezzel jön , hogy ezért nem tud csinálni semmit sem , meg ezért alszik egész nap..könyörgöm a fiával bír beszélni?Másrészt a saját haját nem bírja leseperni a mosdóról , após és anyós után is nekem kell a szart kisúrolni a wc-ből , mert arra nem képesek , mindig mindent összecsesznek amit állandóan nekem kell rendbe raknom.Szó szerint a szaros bugyijukat meg gatyájukat is én nekem kell kimosnom...Párom igaz , h. dolgozik , de még a gyes-t és a családit is ő akarja beosztani.A pénzt szórja , nagy álma egy Iphone 4s és 120.000 ft-os játék kormány 50.000 ft-os vidikártya...stb.A gyerekeknek meg nekem cipőnk illetve ruhánk sincs.Még azt sem mondhatom , h. jól lennénk tartva , mert kaja se mindig van.Elméletileg számlatartozás után visszaköltöznénk apósék belvárosi lakásába.De a párom elviselhetetlen a kisszobába akarja benyomorítani a 3 gyereket . h. ő nyugodtan tudjon gépezni a nagy szobában...Itt mindent megjavít ott a konyhai csapot nem tudja , h. ne a fürdőben kelljen mosogatnom , mint egy putrisnak...Másrészt mindenki jön azzal az anyja is , h. nyaljam a seggét ...gyerek etetés közben álljak fel és vigyek neki vizet...pedig ráérne gépezés(játék) közben...mindig ki van mosva mindene , vasalva is reggeli...ebéd már 10 órakor , gyerekeket csak én látom el illetve , nevelem , amennyire lehet...Tegnap azért dobott szemen párnával , mert nem voltam hajlandó megvakarni a hátát...(besz*rtam úgy fájt a hasam (terhesen) , de az le van sz*rva...Max édesanyámhoz tudnék költözni , de ő is gyógyszereken él , és saját magát nem tudja fenntartani.Mindig azzal jönnek , h. úgy se tudnék odamenni , mert elintéznék, h. elvegyék a gyerekeket.Mit tegyek , bírjak még ki annyit , h. tudjak menni dolgozni , vagy lépjek most?Lassan megőrűlök itt , de tényleg.

2014. júl. 22. 13:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek anyosek es a parod miert vallaltal harom gyereket. Add be a valast es koltozz haza a szuleidhez.
2014. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem bántásból, de ha a meglévő két gyereknek sem vesz cipőt meg ruhát, miért szülsz neki egy harmadikat? Én nagyon úgy látom sokat nem tehetsz, nagyon kicsik még a gyerekek, rá vagytok utalva az apósékra, hiszen a lakás is az övék ahol laknátok. Nincs hova menned, dolgozni még egy darabig nem fogsz tudni, hát nem tudom, nehéz kérdés.
2014. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
De 3 gyerek mellett kereset nélkül , mit tudok kezdeni?
2014. júl. 22. 13:53
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Tűrsz.

Ha mindezek mellett akár 1 gyereket is vállaltál, akkor ne siránkozz.

2014. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, az egesz csalad idiota, de nalunk laktok, lakber helyett vezeted a haztartast.

Ha ennyire nem birod, akkor miert koltoznel paroddal ugyancsak aposek belvarosi lakasaba?

Egy gyereket megertek, de minek kellett meg ketto ilyen korulmenyek kozott?

Hat ez az egesz csalad, beleertve teged is…hat, mit mondjak?

2014. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, hát konkrétan semmit, ha a szüleidhez se tudsz menni. Számolhatsz a 3 gyerekre a családival, nem tudom pontosan mennyi, gondolom kérhetsz valami segélyt, elvileg kéne kapnod gyerektartást is. Ezeknek járj utána, hogy mennyi lenne az összeg, de hogy így boldogulj, az kéne, hogy a szüleidnél lakhass. Van munkahelyed ahová visszamenj? Mikor születik a pici? Be tudod adni esetleg bölcsibe 1 évesen hogy dolgozni menj? Ezeket azért mérlegelni kellene. De elárulod miért vállaltál egy ilyen férfinak egy ilyen helyzetbe ilyen kis korkülönbséggel 3 gyereket?
2014. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs jó válasz. Miért kellett magad ilyen helyzetbe hozni? Potyogtatod a gyerekeket egy olyan helyre, ahol megaláznak és rabszolgának tartanak? Hát...sok szerencsét.
2014. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Amíg nem költöztünk ide , addig kezelhető volt a párom , de itt teljesen elviselhetetlenné vált , adják a lovat , hogy ő mindent megtehet ,mert férfi és nekem az a dolgom , mindenáron kiszolgáljam...neki ,meg szinte semmi...Agresszív ,követelőző ,önző roh*dék lett , már csak magáról tud beszélni meg a saját dolgairól , a gyerekekről vagy felőlem nem is érdeklődik...már...és úgy néz ki ez már így is marad , még ha el is mennénk innen...
2014. júl. 22. 14:03
 9/37 A kérdező kommentje:
Háth szerint 120.000 ft-os lepakolás mellett egy 3 szobás albérletet simán lehetne finanszírozni , csak ,mert kb ennyit teszünk le havonta...
2014. júl. 22. 14:04
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát már megint egy bolond család....

Ne haragudj, de miért vállaltál ilyen körülmények közé 3!!!! gyereket? Ne mondd, hogy nem tudtad, hová szülöd! Miért utólag sopánkodsz, hogy mit kezdenél egyedül 3 gyerekkel a nyakadon? Hát én komolyan nem értem az ilyen embereket! Pisztolyt tartottak a fejedhez, hogy muszáj hármat szülnöd? Atyaég!

Ne haragudj, de ez most kijött belőlem....

Miért nem mentek albérletbe, ha nem bírsz így élni? Bár ahogy a párodat is látom, az se különb, mint a többi.

2014. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!