Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, ha nem...

Velem van a baj, ha nem kedvelem anyukám barátját és nem akarok vele közös programot?

Figyelt kérdés
Apukám 6 éve halt meg és anya akkor nagyon szomorú volt,ami érthető.2 évvel ezelőtt megismerkedett a mostani barátjával,azóta együtt vannak és anyu most újra boldognak látszik.Én soha nem kedveltem a barátját,mert számomra nem vicces és nem tudtam vele beszélgetni normálisan,mert beszélgetés helyett kioktat.Mivel nemrég kiderült,hogy anyukám barátja más nővel találkozik(fagyiznak,beszélgetnek),de nem csalta meg anyát csak nem szólt neki és nem vette fel a telefont,amikor a másik nővel volt.Anya teljesen kiakadt és sírt és engem is hibáztatott ezért,mert hogy én nem kedvelem a barátját és ezért nem érzi a férfi ,hogy lenne jövője anyukámmal. Anya rávett ,hogy tollasozzak vele hátha megkedvelem. Én nyitott vagyok,de kicsit kételkedek mivel többször voltunk hármasban nyaralni és akkor sem lett a szívem csücske,sőt mindig összevesztünk. Én már csak azt nem értem,hogy miért kellek én a jövője tervezéséhez?

2014. júl. 28. 07:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Anyukád téged szeret, de fontos neki a párkapcsolata is. Ebben próbál egyensúlyt teremteni. A jövőjéhez mindketten hozzátartoztok az ő elképzelése szerint.

Nem lehet, hogy te senkit nem szeretnél anyu mellett látni apukád halála után?

2014. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, de fordított helyzetben te mit tennél, ha anyukád nem fogadná el a barátod?
2014. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a baj, hogy anyukád rád terheli egy felnőtt ember kapcsolati döntéseit... nem, ha a pasas csajozik, az semmilyen formában nem a te hibád. Annál többet, hogy nyitott vagy, különben sem tehetsz.
2014. júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok
2014. júl. 28. 09:26
 5/14 A kérdező kommentje:
1-es válaszolónak! először nem voltam oda az ötlettől,hogy anyának új barátja van,de mivel már 2 éve így van beletörődtem és rájöttem,hogy így mindenkinek jobb ,mert anya boldog. szóval jó ha van mellette valaki férfi. csak ennek a pasasnak a személyisége nagyon nem az én világom.
2014. júl. 28. 09:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Te már egy fiatal önálló döntéssel rendelkező lány vagy, akinek saját magával is kell törődni. Keress megadnak te is egy fiút, ne az anyukád életét éld. Nem muszáj már neked az új apucival tollasozgatni, rég kinőttél már ebből a szerepből.
2014. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha 9-10 éves lennél, és nem 19 akkor érthető lenne valahol ez a jövőképes dolog. De pár éven belül kirepülsz, azon kívül, hogy normálisan viselkedsz a pasival semmi más teendőd nincs. Ne egy 19 éves fiatal nőn próbálgassa az apaszerepet.
2014. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Neked szerintem egy barát kéne :)

Természetes hogy anyukád mindkettőtöket szeret, ahogy az is hogy szeretné, ha jóban lennétek. Persze ha nagyon ellenszenves a csávó, akkor maximum színlelni tudsz, vagy elmondod hogy te próbáltad, de egyszerűen nem vagytok egy hullámhosszon.

21F

2014. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a 6-os és 8-as válaszolónak. honnan veszitek ,hogy nincs barátom?
2014. júl. 28. 15:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha van barátod akkor beszéld meg vele. Őt nem viszitek nyaralni,tollasozni sem tud?
2014. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!