Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném megkérni a barátnőm...

Szeretném megkérni a barátnőm kezét, különleges helyen szerettem volna de most csak a gyűrűt tudom megvenni. Várjak még vagy kérjem meg így?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy már nem bírok magammal és szeretném megkérni a barátnőm kezét mielöbb,tudom hogy ez egy nő életébe fontos pillanat és mindenképpen emlékezetes kell hogy maradjon.Ezért valami különleges helyszínen szerettem volna megkérni,pl velence,vagy valami tengerparton,vagy valami szép másik oszágban.Ezt most egy jó darabig nem tudom teljesíteni,de a gyűrűt bármikor megtudom venni.Várjak még vele egy kicsit szerintetek vagy kérjem meg most?
2014. aug. 4. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor nem számít a hely, bárhol örülni fog neki. Otthon, mécseseket gyújtva, kedvesen, vmi fini kaja mellett, simán össze fog jönni :)
2014. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Potom pénzekért lehet olyan jót kitalálni :)

Parkban, folyóparton naplementekor, valami nyílt téren tele mécsesekkel

Legyél már kreatív

2014. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát az attól függ, mikorra tervezitek az esküvőt. Ha esküvőre megvan a keret, akkor én már most megkérném a helyedben, különleges helyek itthon is vannak, vagy meg lehet teremteni akár egy nappaliban is - gyertyafény, finom vacsi, rózsaszirmok, vagy séta a budapesti rakparton, vagy pl. szerintem a kilátás a Halászbástyából éjjel, mikor minden ki van világitva..annál romantikusabb hely nekem nem kell :-) de ezt csak te tudhatod, hogy a barátnőd minek örülne. Viszont ha esküvőt csak 2 vagy több év múlva terveztek, akkor én még spórolnék arra a nyaralásra, épp elég lesz pár hónappal a nagy nap előtt megkérned a kezét.
2014. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-3 év biztos lenne még az eküvőig,a szándék lenne a lényeg,azt akarom hogy tudja hogy ő lesz a feleségem!!Vagy is tudja ő:),csak szeretném vele tudatni hogy így is gondolom.

Amúgy 1 éve együtt élünk.

2014. aug. 4. 09:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire úgy érzed, hogy most szeretnéd megkérni, most van itt az idő, akkor ne habozz, varázsolj otthon egy meghitt estét, és kérd meg a kezét. Hidd el, igy is úgy is meg fog hatódni, főleg ha elmondod, mi mindent jelent ő neked. Az, hogy mindez a tengerparton történik e, vagy másutt, csak egy apró részletkérdés, szerintem baromira nem ez fogja abban a pillanatban érdekelni.
2014. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A lánykéréskor a férjem egy gyönyörű verset mondott el. Letérdelt, úgy mondta végig.

Ennyi, ami a lánykérésből megmaradt. Már nem tudom megmondani, hogy aznap milyen ruha volt rajtam, milyen virágból készült a csokor, amit adott, és mit ettünk utána.

Semmi nem maradt meg ezekből, csak az arca, a szemei, ahogy kíváncsian néz rám, a várakozással teli tekintette, hogy mit fogok mondani.

Ez 6 éve volt. De tudod, már nem is számít. Több, mint 10 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok.


Ha ma újra megkérné a kezem, most sem vágynék másra. Kicsit el lett túlozva ez a lánykérés dolog. A mai fiatalok versenyt csinálnak belőle, hogy ki tud szebb, jobb, és különlegesebb dolgot kitalálni, közben pedig elfeledkeznek arról, amiről ez valójában szól.

2014. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 10:23


Igen ebben igazad van,én nem feletkeztem el róla.Tudom hogy nem a külcsíny a lényeg,de valójában neki se.Én kettőnk miatt gondoltam,nem azért hogy elmondhassam hogy itt meg ott kértem meg a kezét.Neki is mindegy lenne hogy hol kérem meg,a konyhán megkérve sem lenne másképpen.

2014. aug. 4. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el egy virágos mezőre, pl piknikezni, vagy túrázni (feltéve, ha szeretitek) és ott egy sziklás-dombos, vagy épp erdős részen kérd meg.

Nem kell felhajtás, bárhol teszed fel a kérdést, ha szeret, akkor boldog lesz (akár otthon a konyhában is), nem helyszínfüggő.


Én valami egyszerű, természetközeli helynek örülnék, felesleges "bámészkodók" nélkül.

2014. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Végül hogyan alakult a dolog?
2017. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!