Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyóspajtás jelőlt ezt vajon...

Anyóspajtás jelőlt ezt vajon direkt tervelte így ki? Van benne logika szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval nagy nehezzen rávettek hogy elmenjünk én és a barátnőm nyaralni velük.Már az elején óckodtam tőle,nem tartottam jó ötletnek.Végül kiderült hogy a barátnőm 24 éves öccse is jön és úgy hogy egy szobába fog velünk aludni,ez természetesen ott derült ki.Nem volt ezzel bajom,de nem lehetett tőle aludni,éjjel 3-kor még mászkált,szexelni sem tudtunk,ami persze kibírható.A párommal ezért össze is vesztünk,mert minden nap úgy keltem fel mint egy zombi,mert nem lehetett tőle aludni,laptopozott,verte a billentyűt ezerrel.Az anyós jelőlt tuti ránk állította ebben biztos vagyok.Mintha direktbe ment volna az egész.Azóta nagyon furcsának érzem a viszonyt,a barátnőm is furcsa lenne azóta,nem tett jót nekünk az az 1 hét.

Szóval arra jutottam hogy direkt lett ez így kitalálva valamiért.Szerintetek paranoiás vagyok vagy van benne ráció?


2014. aug. 5. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Paranoiás vagy.

Ha 1 hét, tőletek független okok miatt nem túl fényesre sikerült nyaralás megsínyli a kapcsolatotokat, akkor arról nem az anyós jelölt vagy a tesó tehet.

2014. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Paranoiás vagy. Nem voltál te kolis soha nem kellett alkalmazkodnos senkihez?
2014. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

ma 19:46


Sajnos nem érted.Hülye voltam hogy belementem.Mindenhova velük kellett menni,oda is ahova nem volt kedvünk,ha nem mentünk,akkor megsértődtek.Arról nem beszélve hogy én már voltam ott nyaralni,de ez nem is lényeg.Azt gondoltam majd kettesben jól érezzük magunkat,erre kaptunk egy komolncot a nyakunkra pluszba.Nagyon bánom hogy elmentem ebbe a formában.Kettesben alíg voltunk.Soha többet nem megyek így az tuti.

2014. aug. 5. 19:49
 4/17 A kérdező kommentje:
*koloncot
2014. aug. 5. 19:50
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha a barátnőd öccse 24 éves, akkor a barátnőd nyilván idősebb nála. Te pedig valsz. még nála is idősebb vagy.


Nos, 25-30 évesen elég ciki a közös nyaralás, öcsivel egy szobában. Miért nem fizettek be egy nyaralásra ti ketten?

2014. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként mi az az "óckodni"?

Úgy érted "ódzkodni"?

2014. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Paranoiás vagy!
2014. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Erre könnyebben lehetne válaszolni,ha ismernénk az anyósodat és a veled való viszonyát. Ha még eddig nem éreztette veled,hogy nem bírna akkor eléggé túlliheged. Azonban ha már korábban is próbált veled kicseszni nem feltétlenül gondolsz hülyeséget. De egy jó kapcsolatnak 1 hét "nélkülözés" nem árt meg.
2014. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 19:50


Tényleg ciki!Amúgy marhára bánom a dolgot.Ráadásul az ember egész évben dolgozik kib...sz ablakon egy halom pénzt a nyaralásra és cserében még jól sem érzi magát.Szóval érthető a dühöm gondolom.

Amúgy ott derült ki hogy egy szobában fogunk aludni,mert gondolom nem merték mondani,mert akkor tuti nem megyek el.

2014. aug. 5. 19:54
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

2.

Aki a koliban éjjel is verte a laptopot, azt a fiúk kirakták a folyosóra.

Én is kizavartam a szobatársnőmet mert iszonyú zavaró. Azért az alkalmazkodás nem lehet egy oldalú.

Kérdező! Te is kinyithattad volna a szád, és szólhattál volna neki hogy ez téged zavar, nem tudsz aludni.

De azért összeesküvéselméleteket se kell gyártani.

Nem lehet hogy a barátnőd fura viselkedése válaszreakció a paranoiádra?

2014. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!