Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferjemmel Nemetorszagban...

Ferjemmel Nemetorszagban elunk, a kozeljovoben Mo-ra fogunk koltozni. Van egy fiunk (17 eves) es szeretne itt maradni a baratnojevel, viszont mi jobbnak latjuk, ha inkabb o is jonne. Mi lehetne erre a legmegfelelobb megoldas?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Tekintve, hogy Németországban sokkal jobb lehetőségei vannak a továbbtanulásra illetve a szakmai képzésre mind minőségben mind választékban; és figyelembe véve, hogy itt könnyű munkát találni, ráadásul egy jól képzett munkaerőt megbecsülnek és tisztességesen meg is fizetnek itt.


Mindent összevetve mérföldekkel jobb élete lesz a gyermeketeknek valószínűleg itt Németországban. Ne kényszerítsétek vissza abba a diktatúra felé hajló, korrupt, bürokratikus mocsokba, ami jelenleg Magyarországon van. Nem is értem, hogy ti hogy jutottatok erre a felelőtlen döntésre?

2014. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Erre egy megoldás van:leülni és megbeszélni.

Egy 17 éves srác meg fogja érteni az érveidet (ha vannak)

2014. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Miert jonnetek haza? Lenne itt munkatok?Gondoljatok meg jol hogy megeri anyagilag meg a gyerek miatt.
2014. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Mindjárt felnőtt, én a helyedben elgondolkodnék azon, hogy eldönthesse, hol akar élni. Pár hónap múlva úgyis lelépne, ha utál Magyarországon lenni, akkor meg minek megrontani a kapcsolatot vele ennyi idő miatt?


Amúgy sem értem, hogy miért jó valakit, aki nem akar jönni, kényszeríteni csak azért, mert ti ezt most kitaláltátok. Könyörgöm, nem hét, hanem tizenhét éves, önálló élettel és tervekkel.

2014. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Én még nem láttam olyan embert, ki önként ugrott bele egy pöcegödörbe. Lehet ti lesztek az elsők?
2014. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Üljetek le és beszéljétek meg.
2014. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
En is kint elek. Sok sz.r dolog tortent es haza akartam koltozni. Mikor magyarorszagra ertunk, vagytam vissza, ezerszer jobb kint.
2014. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha munkanélkülit szeretnétek magatokból meg a gyereketekből nyugodtan jöjjetek haza.
2014. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Ti hülyék vagytok...
2014. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyelore ott tartunk, hogy augusztus vegen jovunk kb. 1 hetre, mert ok meg sosem voltak Mo-n, utana kezdunk csak komolyabban gondolkodni rajta.
2014. aug. 14. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!