Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez nem akasztana ki?

Titeket ez nem akasztana ki?

Figyelt kérdés
Titeket mennyire zavarna, a pasitok/férjetek egyetlen időtöltése kb a számítógépes játék lenne a szabadidejében? Az én párom újabban kb csak ezt csinálja és egyenesen felháborodik, ha szóvá teszem, hogy engem ez mmégis miért idegesít. Ha kérek tőle valamit azt is futtában teszi meg, ki ne tegyék az aktuális körből. (Valami online cucc) ti ezt hogy tolerálnátok? Úgy érzem emiatt egyre kevésbé látom férfiasnak, inkább egy nagy gyereknek. Bennem van a hiba?
2014. szept. 4. 21:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem benned van a hiba. Szerintem mások az igényeitek és kész. Ha valakinek magától nem esik le, hogy ott a párja és talán vele is foglalkozni kéne, az szerintem reménytelen eset.
2014. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%

Tényleg ez téged miért idegesít?

A szabadidejében azt csinál amit akar. Gondolom ő se szól bele, hogy te mit kezdesz a saját szabadidőddel.

2014. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem benned van a hiba.

Benne van a hiba.


Ez ugyanolyan függőség, mintha alkoholista lenne vagy kábítószerezne.

Ugyanolyan ok lehet az elhagyásra is, ha nem hajlandó megváltozni.

2014. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%

Igen, benned van a hiba. Nyilván azt tartanád "férfiasnak", ha sörrel a kezében ülne a meccset nézve a TV előtt, vagy egész nap horgászna vagy motort szerelne... Ugyan engedd már meg neki, hogy azzal töltse a szabadidejét, amivel neki tetszik!

(nem mintha az engedélyedre lenne szüksége ehhez)

Ha meg arra vágysz, hogy veled kézenfogva üljön a TV előtt, és együtt nézzetek brazil sorozatokat, segítek: azt nem fogja tenni.

Egyébként: MIÉRT is idegesít, hogy ez a hobbija?

2014. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Én többek között ezért is szakítottam. Mert folyton ki kellett várnom a soromat, ameddig gyors játszik egyet (3 óra). Addig én nézhettem profilból ahogy kockul. persze ne szóljak hozzá addig, ne puszilgassam mert nem tud figyelni. Próbáld vele megbeszélni, de ha nem akar ezen változtatni, akkor készülj, hogy így fogsz élni mindig.
2014. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem erre vágyom egyáltalán amit helyette írtatok. Csak nekem fura, hogy 25 évesen miért nincs igénye másra is. Hogyan tudja ez napi kb 10 órában ez lekötni. Meg hát kicsit rosszul esik, hogy nem beszélgetünk nem csinálunk közös programokat csak itthon gubbasztunk külön szobában.
2014. szept. 4. 21:14
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is játszik, de nem függő. Mindig én vagyok az első, sosem volt másképp.


Ha együtt vagyunk, akár nálunk, akár náluk, sosem ül le játszani,

Engem nem zavar, ő így kapcsol ki. Én beletemetkezek egy könyvbe, ő játszik. Mindenkinek más a pihenés, szórakozás. :)


25N

2014. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Engem sem zavarna én is szeretek néha kockulni csak ez a mennyiség kicsit nekem sok és rosszul esik, hogy velem nem törődik.
2014. szept. 4. 21:19
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

a napi 10 óra az komoly függés.

az is a komoly függés jele, hogy a játék miatt elhanyagolja az emberi kapcsolatait.


Kérdező, ne áltasd magad, 99,999999999999%, hogy reménytelen eset. Ezt csinálná örökre. Ha nem lenne számítógépe, akkor mástól függene (pl. alkohol).

Keress mást. Ettől a kapcsolatból nem fogsz annyit kapni, amennyit ("alanyi jogon") megérdemelsz.

2014. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező! Ugyanez volt nálunk is. A játékot még tűrtem, de mellette semmi közös program. Otthon gubbasztás mint a nyugdíjasok. Bármit ajánlottam semmi nem volt jó. Játék, alvás, edzés. Ez volt az élete. Nem akartam megváltoztatni, csak azt akartam hogy rám is szánjon annyit az idejéből, amennyit egy komoly kapcsolatra illik.
2014. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!