Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam meg hogy meleg...

Hogyan tudjam meg hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Mármint már jártam lányokkal és jól éreztem velük magam de, enyhe hajlamot érzek a férfiak iránt.hogy tudhatnám meg hogy meleg vagyok vagy sem kezdjek kapcsolatot fiúkkal?Ti ezt hogy tudtátok meg vagy miből éreztétek?

2014. szept. 22. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Az emberek 100%-ban él ez, de csak igen kevesen lesznek melegek. Ne küzd ezzel a kérdéssel, mert ha felmerül ez így benned, akkor aligha vagy az. Ha jól érzed magad a lányokkal, akkor arra koncentrálj.
2014. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

A mai társadalmunkban nehéz a melegek helyzete.

Ha nem érzel magadban mindent elsöprő vágyat ez irányba akkor kár foglalkozni vele.

Valami enyhe hajlam miatt nem éri meg lényegesen megnehezítened az életedet...

2014. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 csabika1971 ***** válasza:
Csak, hogy tudd nem csak ez a két kategória létezik. Vannak biszexek is, ők mindegyik nemhez vonzódnak.
2014. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A homo- és heteroszexualitás nem egy fekete-fehér kártya. Egy skála, kérdés az, hogy te hol helyezkedsz el rajta. Ha komolyan érdekel, próbálkozz más neműekkel is, ha gondolod, de ha nem érzel erős késztetést, akkor valószínűleg közelebb állsz a heteroszexualitáshoz. Én biszex vagyok, de lánnyal csak 25 éves koromban volt kapcsolatom. Most is férfival élek, nekem ez "jött be jobban", de ettől még a nők is tetszenek, csak már döntöttem ez ügyben. Ez is egy folyamat, mire rájössz, te ki vagy, és mire van szükséged. Légy türelmes magaddal!
2014. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nem fogok vele foglalkozni.Lehet ez a hajlam annak is az oka hogy nincs egyetlen fiú barátom akivel egy jót tudnék beszélni. :(
2014. szept. 22. 14:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehet, hogy csak erről van szó. Ismerkedj többet! :) Akár neten is, beszélgetni nem csak személyesen lehet! :) Sok barátkereső is van, hajrá! :)
2014. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. szept. 22. 14:41
 8/16 anonim ***** válasza:

Első válaszadó, ajánlom figyelmedbe:

[link]


Kérdező! Hány éves vagy? Én azt tudom tanácsolni, mint több meleg srác legjobb barátja, a legegyszerűbb módja annak, hogy választ kapj a kérdésedre, ha adsz egy esélyt a srácoknak. Nem úgy értve, hogy durr a közepébe, de ismerkedni, ilyesmi. :)

Ez általában hosszas folyamat a felismerésig. Az önmagad megismeréséig. Bár egyénenként változó. Az én legjobb barátom előbb csak annyit vallott be magának, hogy bi. Elkezdett fiúkkal is ismerkedni. Most már nem beszél a lányokról... :)

Általában az az első lépcsőfok, hogy elismeri, érdeklik a férfiak is, aztán kialakul. Lehet, hogy biszexuális vagy, lehet, hogy tényleg meleg.

2014. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
próbáld ki, h szexuálisan vonzódsz-e azonos neműekhez, de szerintem csak úgy tudod, ha kipróbálod a szexet
2014. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

No, megint itt vannak a piroskéz nyomogatók.


Ha ez kérdés, akkor aligha vagy az. Nem kell kipróbálni. Rá fogsz jönni magadtól is. Tesztelheted is a dolgot. Fogj egy fiús képet, s tegyél egy próbát. Cseréld ki egy csajosra, s azzal is.


Nem tudom, fiúknál hogyan van, s más lányoknál. Nekem kezdetektől természetes volt a lánypajtás.

2014. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!