Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek apukám 50. születés...

Mit vegyek apukám 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Valami olyant szeretnék adni neki, ami kicsit különlegesebb.

És kb. 10.000 ft alatti ajándékra gondoljatok. :) kösziiii

Várom segítségeteket!


2010. jan. 21. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

csináltasss neki egy születésnapi újságot. Azaz az aznapi újságokból készítik, amikor megszületett azaz 1960....hó...nap

Még gólyahírt (azaz bejegyzést róla) is kérhetsz.

Díszkötéssel együtt kijön.

[link]

2010. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én apukámnak tavaly volt az 50. szülinapja, én saját kezűleg csináltam neki szülinapi köszöntő kártyát, magam írott verssel. Igazi én akkor még csak 11 voltam :D Most is csak 13 leszek.

Idén, apu 51. szülinapjára bombont vettem, mert imádja az édességet, de nagyobb összegben soha sem vesz magának. Nagyon örült tavaly és idén is. :)

De gondolom, te nem annyi idős vagy mint én, szóval én ilyeneket adnák, aminek tudom, hogy örülne [bár így is-úgy is örülne, ha tőlem kapná :)]: szépirodalmi könyv, humoros film, bom-bon.

Különlegesebb, hát nem tudom mit tartasz különlegesnek, de azt tudom, h az általam felsorolt ajándékok nem valami különlegesek. Esetleg rakj össze neki egy ajándékcsomagot.

Pl: könyv [3000], film [2000], csoki [500], szülinapi-kártya [készen 500], esetleg valamilyen alkoholt ha szereti.

Nincs több ötletem :)

2010. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik ez az újság. Vagy sajátfényképes ajándéktárgyat: egéralátét, tányéralátét, naptár, bögre, póló
2010. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Valami normális HASZNÁLHATÓ dolgot vegyél neki!

Viszont arra figyelj, hogy ne a 20. fel nem bontott parfümje, se a 47.-ik nyakkendőtje, és ne a 12 borotvája legyen az ajándék.

De ha más nem,akkor egy minőségi bor szerintem megfelelő.

2010. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

22 05


11 voltál apukád meg 50!! nem a nagyapád

2010. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

vacsorameghívás (hangulatos, nem túl drága helyen belefér)

színház-, mozi-, koncert-, meccsjegyek

könyv, amit nem venne meg magának

számítógépes kütyü

fejhallgató a tévéhez

valami barkácscucc

újságelőfizetés egész évre

mi a hobbija?

2010. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

csináltass egy ilyen kresz táblát, hogy sebességhatár 50

[link]

2010. jan. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

na én ajánlottam a születésnapi újságot.

De pont az előttem lévő adott egy másik jó ötletet.

Ugyebár itt a lényeg, hogy valami egyedi legyen, hiszen mégis csak az apukád és kerek évszám.

Tehát: Csinálsz egy kuponfüzet félét. Téglalap formájút.

Kilyukasztod, összefűzöd.Ha előzőleg egy körzővel, tűvel apró lyukakat teszel rá még perforációt is tudsz készíteni.

Na és az egyes kuponokra rá irsz különböző dolgokat.

Pl.

1.Kitakarítom a kocsidat. (ez ügye nem pénz, de aranyos)

2. Meghívás a KFC-ba. (tökmindegy)

3. Lemegyek neked sörért.

4. Egy napig te lehetsz a király. Még egy pohár vízért sem kell felkelned.

5. Mozikupon.

6. Fagyikupon

Vagyis teszel bele olyat, ami amolyan tréfás, és olyat is ami befektetéssel jár.

Ráírod meddig használható fel (mondjuk fél évig)

2010. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

00:04: nincs már 1 nagyapám se!! Em persze, biztos olyan hülye vagyok, hogy apámat meg nagyapámat [még akkor is ha csak szóban] összekeverem.

De azt mondják, h az idősebb szülők gyerekei okosabbak... szóval nem panaszkodom, h apám 38 volt mikor születtem, mert okos vagyok... :P

2010. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyósomnak lesz holnap az 50. szülinapja és mi fotókönyvet csináltattunk neki.

Mindenhonnan (sógornő, húg, anyuka, élettárs előző házasságából származó gyerek családja, mi) kértünk egy rakat képet, régieket és mostaniakat is, ami nem digitális volt, azt beszkenneltük, megszerkesztettük, megcsinálták. Pont tegnap kaptuk meg, nagyon jó lett, legalábbis nekem tetszik. Már csak azt sajnálom, hogy nem 50 oldalast csináltunk, csak 42. De remélem tetszeni fog neki.


26-130 oldalig lehet, az alap ár a 26 oldalra vonatkozik, további oldalak 8 oldalanként 1000 Ft. Lehet álló, fekvő, kicsi, nagy, kemény - vagy vászon borítású, te rendezed a képeket, címeket, szöveget, hátteret, kép keretét. Szóval nekem tetszik. Ha gondolod holnap este megírom milyen hatása volt az ajándéknak.


Ezen kívül van sok egyedi ajándék is, pl karácsonyra kapott az unokájáról készült képpel ellátott fali órát, párnát, kötényt... Küldöm a linket. Sok sikert a választáshoz és boldog szülinapot apukádnak!


[link]


[link]

2010. jan. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!