Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is egyre gyorsabba...

Szerintetek is egyre gyorsabban repül az idő?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ahogy idősödök, annál gyorsabban telik az idő!

Ha visszaemlékszek általános iskolás koromra, egy örökkévalóságnak tűnt minden egyes hét-hónap-év...

Konkrétan emlékszem, hogy milyen sokat vártam arra, hogy az ellenőrzőmben IX. hó helyett már X. hót írhassak...

Bezzeg most... Mintha tegnap lett volna nyár, aztán pislogtam egyet és máris Karácsony, most meg már január vége van! Mindjárt jön a tavasz!

Döbbenetes és ijesztő! És hihetetlen!

Nagyon fiatal vagyok még (23/L), tehát nem afféle "öregségi pánikom" van, csak tényleg felfoghatatlan, hogy mennyire el bír szaladni az idő...

Ti hogy látjátok?


2010. jan. 21. 23:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

Velem is így van sajnos, pedig én is még csak 24 vagyok.

Csak úgy repkednek a Karácsonyok, meg a szülinapjaim, lassan tényleg öregségi pánikom lesz.:)

2010. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy idős vagyok veled, de szerintem is így van. Nekem ez főleg azon tűnik fel, hogy nemrég még pólyában cipelésztem a kisfiam, most meg már két éves:) Meg amúgy is tényleg sokkal gyorsabban telik az idő. Az előbb még hétfő volt, most meg mindjárt péntek és fogalmam sincs, mit csináltam a héten. Mármint azon kívül, hogy tettem vettem, de valahogy fele annyi dologra sem volt időm, amennyit elterveztem.
2010. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

A számból vettétek ki a szót, kedves előzőek! 24 éves lány vagyok én is, de minden szóról szóra igaz rám. A gyerekkori lassú emlékek és a mostani hét- és évröpködések is. A hétből 3 dologra emlékszem: hogy vizsgáztam, hogy ma reggel virslit főztem és hogy megfáztam. Semmi másra, pedig biztos volt más is.


Vajon miért van ez, ha a mi korosztályunk egyöntetűen ezt érze?

2010. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez ilyen változó. Pl. mikor még egy hét van az "aktuális szivatós vizsgáig", akkor iszonyat lassú minden perc. Viszont ma kaptam azon magam, hogy nahát, mintha nem rég lett volna szeptember, és ma volt az utolsó vizsgám :D A kettő közötti idő pedig nem tűnik olyan vészesen soknak :)
2010. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
jav.: érzi
2010. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
nekem,mikor kb 16-17 lehettem a barátom édesapja mondta hogy majd megtudjátok hogy ha idősebbek lesztek hogy repül az idő! most már tudom hogy igaza volt!nekem szerintem akkor jött mikor családom lett.előtte azt sem tudtam mit csinálok másnap most meg évekről úgy beszélünk mintha napok lennének(hogy majd jövőre meg utána való évben majd)monjuk eddig úgy mentek a dolgaim ahogy "terveztem" 27 éves voltam amikor megszületett az első gyermekem 30 mikor saját házam lett most 35 leszek 2 gyönyörü kislánnyal csinos megértő feleséggel.szerintem annak rohan az idő akinek tervei vannak,mert az él akinek tervei vannak és meg is valósítja őket!(domek)
2010. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
97%
Bizony. Csak tegnap kezdtem a fősulit szinte és mindjárt vége az első vizsgaaidőszaknak... És nem is csináltam olyan sok mindent, hogy avval telt volna az idő:D
2010. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szinte tegnap voltam 20 éves!!(domek)
2010. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%
ÁÁÁ Ez csak azért van mert már nem szaporodnak az agysejtjeink, azaz percenként fogynak:DD Nagyon gyorsan! Így már szinte repül az idő!! xD
2010. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt az első egyetemi félévem, és már a hetek is gyorsan teltek, aztán hirtelen itt lett a vizsgaidőszak. Mindjárt 20 éves leszek, és ijesztő belegondolni, h nemsoká az jön, hogy férj, gyerekek, saját lakás... uhh :S Inkább még visszamennék az oviba, mikor azt hittem, hogy jó felnőttnek lenni.
2010. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!