Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Kitty/Kitti becézései?

A Kitty/Kitti becézései?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is leszólna, a Kitty nem becézett forma, ez az eredeti, anyakönyvezett neve, akármilyen furcsa is. :):)
2010. jan. 22. 09:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De a Kitty angolul kismacskát jelent xD
2010. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
kotta
2010. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

igen kedves kérdező tudjuk, hoyg anyakoönyvezhető a kitti név, és ne írjátok már Y -nal, mert ha már anyakönyveztetünk egy amúgy igenis becenevet, akkor ne vegyük át az "angoloskodást". a Kitti a Ktalin név becézett formája, és anyakönyvezhető mint pl. a Katinka is.

nálunk van Kitti a családban Kittikének szólítják, egyébként nekem kedves név nehogy azt gondold nem, de szerintem feleslegese tovább becézni, mint pl. Alíz. az Erzsébet becézett anyakönyvezhető formája, de nem becézném tovább.

2010. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kit Kat,Kit Ket:-) szerintem ezek nagyon vagany nevek:-)
2010. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
vagy esetleg meg Killah:-) remelem tetszettek elozo vok
2010. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
titti titike kittina kittus kitta kitó kittóka kittuska kiki kitu kituka ita itti ittina itty ittike itus tusi tusika tina tinci kinci kincike kyti kyky hát kb enyit tuttam:D :D sztem wan még de ennyi jutott eszembe
2010. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nagyon Szépen köszönöm a válaszokat és a véleményeket!:)

Ha valaki tudna még esetleg, az írja csak!:D

2010. jan. 26. 14:07
 18/20 anonim ***** válasza:
13:53 wok nini ninácska nitti netti nitta nittácska nina nici ninci kitana kitina citti cittina cittike citta cittus cini höh eszembejjutott még szasza 14 csaj
2010. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Kittike, Kittus



(am hogyha ilyet kérdezel előtte kiírja h nézd meg közöttük nincs e már ilyen kérdés ott voltak én is megnéztem direkt előtte )

2010. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én is Kitti vagyok. Kittus,Kittici,Kittike,Kéti,Citti,Cittia(latinul:Kitti),és ebből jött a Citty,Cittcsú,Cittike,Titi,Tihó,Titike,én a Cittyt és a Kitticit szeretem.
2011. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!