Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítsetek, most mi a baj?

Segítsetek, most mi a baj?

Figyelt kérdés

Már november 2.-a óta nem járok iskolába mert műtöttek stb.

És tegnap felnéztem a hegyre én néztem a szánkózó gyerekeket. Anyukám megkérdezte, hogy kimennék-e én mondtam, hogy nem mert nincs kivel...


Ma felhívtam az osztálytársamat és azt mondta, hogy ma az osztállyal elmegy szánkózni és én megkérdeztem anyukámat, hogy ki megehetek-e és ma meg nem enged el...de az orvos meg azt mondta, hogy szánkózhatok...


2010. jan. 22. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem félt téged.
2010. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem anyukád azért kérdezte h kimennél-e, mert kívéncsi volt h mért nézed annyira nagy áhitattal a gyerekeket, de akkorsem engedett volna ki. félt.
2010. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, erre anyukád tudna a legjobban válaszolni. Lehet, hgoy egyszerűen csak félt. Más az,ha csak úgy megkérdezi valaki,hogy mennél-e, és más ha te már konkrétan azzal állsz elő, hogy igen, most mennék. Nekem nem egyszer volt, hgoy csak úgy mekkérdezte a lányom, hogy elengedem-e korcsolyázni, mondtam, igen. Aztán mikor ment volna, bele gondoltam, mennyi baja eshet, leesik,beüti a fejét, netán valaki neki megy korcsolyával.... stb. / ő agyrázkódással volt kórházban 2 hete/. Egyszerűern elbizonytalanodtam. De lehet, ha kokrétan rákérdezel anyukádnál, lehet, meg fogod tudni győzni, hogy engedjen.
2010. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
14 leszek március 23. án
2010. jan. 22. 15:45
 6/9 A kérdező kommentje:
7-8 évesen egyedül kiengedett párizsba...meg finnországba... most meg mi a baja?
2010. jan. 22. 15:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az, hogy műtöttek. Biztos nem véletlen nem jársz még iskolába.
2010. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az a "baja", hogy megijedt. Téged műtöttek, te még nem tartod ezt olyan nagy dolognak (fogalmam sincs, valójában mekkora, hiszen nem írtad), de ő igen. Ennyi.


Ha az orvos engedi, és jól fel vagy öltözve, akkor a hideg nem számít a friss levegő viszont jót tesz. Beszéljetek!

2010. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

simán mehetnék csak az anyagot be kéne pótolni...

am. '10.02.02. én megint lesz műtét...de attól még kimehetek szánkózni...

2010. jan. 22. 16:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!