Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Hanga névről?

Mit gondoltok a Hanga névről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik és ha sok-sok év múlva lesz egy lányom tutira így fogják hívni :)
2010. jan. 23. 13:53
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
0%

nem tetszik

tényleg olyan hangyás

kisfiam Noel

nem nagyon lehet csúfolni

ha ha

2010. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
100%

Szia,az én lányom Hanna,de tetszett ez a név is,sajna apa megvétózta!

A csúfolásról meg annyit,ha nem a neve miatt,akkor majd a füle,orra,szája,ruhája,magassága stb.miatt csúfolják!A gyerekek nagyon találékonyak,pedagógus vagyok és tapasztalom!


Szia

2010. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
három ismerősömet is így hívják!:D nagyon tetszik!
2010. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Utca végén is így hívnak egy kislányt, eszembe se jutott róla a hangya név, de a kiskölykök se csúfolják. Szerintem nagyon szép név:)
2010. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
74%
Mindenféle csúfolódás, gonoszkodás nélkül...nekem először Hanga Zoltán....a fővárosi állatkert szóvivője jutott eszembe...őszintén megmondom, azt sem tudtam, hogy fiú vagy lány név...de érdekes.
2010. febr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

nekem is a vezetéknevem Hanga, nekem nagyon tetszik így is és keresztnévként is

latinul Erika, amúgy egy lila virág

amúgy az Üvöltő szelekben is írnak hangamezőkről :)

itt egy kép

[link]

2010. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
84%

Egy osztálytársam volt Hanga, szép név szerintem, bár én nem adnám a lányomnak, annyira nem tetszik. Középsuliban már nem merült fel a csúfolás nálunk, szóval ezzel nem volt gondja.

Igen, Hangya, Kanga, lehet csúfolni, de engem pl. a göndör hajam miatt csúfoltak az általános iskolában, szóval mindent nem lehet kivédeni.

2010. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Szia. Szerintem gyönyörű név a Hanga. Szépen cseng,igazi csajos név,és magyar eredetű,.Magyar embernek magyar neve legyen:-)Nekem tetszik ,hogy már egyre többen merik adni,és,hogy nem számit már ritka névnek.Ha olyan ritka lenne,lehet,hogy nem merném adni a lányomnak,de így valószinű így fogják majd hívni:-)
2011. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!