Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem untatok már ti is bele a...

Nem untatok már ti is bele a diétázásba?

Figyelt kérdés
Nem mintha egy hájpacni lennék, de annyira belefáradtam diétázni és sosem azt enni, amit szeretnék és amennyit szeretnék... átérezte vki ugyanezt ? Mindig kalóriaszámlálgatás, egészséges kaják, kóla gyorskaják édességek tiltólistán , velem van a gond vagy ténleg hülyeség diétázni ? :-(
2010. jan. 25. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem koplaltam, én mindig azt ettem amit szeretek, csak egészségesen kell élni, mozogni stb... Kalóriát sem számoltam soha. Ha nem tetszett valami akkor többe mozogtam és kevesebbet ettem. Imádom a kolát, édességet, de nem kell állandóan azt enni, de egy kicsit szabad... Szerintem tök felesleges koplalni, mert amikor eléred a célt akkor elhagyod magad, sokkal jobb értelmesen, gondolkodva élni, azt lehet csinálni mindig...
2010. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nézz szét a fogyókúra témakörben, ott millió ilyen kérdés van. egyébként én nem unok bele, mert látom az eredményt, és 1-2 hetente tartok bűnözést :) pl. szombaton jól bekajáltam a mekibe, de most visszaálltam a régi kerékvágásba, és továbbra is megy le rólam a zsír :)
2010. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
DEDE nagyon igazad van. Meg is untam, és kerestem egy olyan diétát ahol szinte mindent megehetek egy kis módosítással és nem kell kalóriákon agyalnom. Görcsölés nélkül simán gond nélkül lement a 20kg öt hónap alatt.
2010. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem diétázom. Havonta egyszer tartok gyümölcsnapot, de azt se a kalóriaszámolgatás kedvéért. Én inkább mozogni szeretek, az jobban bevált.
2010. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!