Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha férjem újabban...

Mit tegyek ha férjem újabban elkezdett inni? Most lett új munkahelye és tegnap este fél 9-kor részegen jött haza! Van egy 3 hónapos babánk és úgy érzem ezt nem lehet így csinálni! Mit tennétek a helyemben? Hiába próbálok vele beszélni nincs értelme!

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 09:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

én ráijesztenék. megfognám a gyereket és elmennék. válasszon. pia vagy család, mert a kettő együtt nem megy.

ez talán észhesz térítené.

2010. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Az én apám alkoholista tudom miről beszélsz. hiába ülsz le vele beszélni semmi nem fog megváltozni tényleg azzal lesz más minden ha megmondod neki,hogy vagy az ital vagy a család. 1-2 napot tényleg tölthetnél anyukádéknál a picivel. Észhez fog térni. Csak a fenyegetés és a zsarolás használ egy alkoholistánál.
2010. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez egy kicsit bonyolultabb. Idegen lehet még számára ez az új helyzet a munkával és a babával. Lehet le kellene ülnetek és elbeszélgetni. Neked sem lehet könnyű egyedül a babával (ha otthon vagy). Egyszerűen összezavarodott, kérdezd meg tőle, ő hogy látja a dolgokat.
2010. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Az is lehet h csak most kezd megismerkedni az új kollégákkal.Az meg tudod h hogy van..főleg a férfiaknál..este kimennek meló után h egy jót beszélgessenek..panaszkodjanak a régi és az új melóról. Ha eddig nem ivott akkor gondolom h csak ennyiről van szó. Hát kérdezd meg és beszélj vele, h ne fordulj önmagába..és ne hisztizz vele ha csak most csinálja ezt. Főleg ha nem veszekszik veled ha haza megy.
2010. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Attól mert idegen az új helyzet a munkahelyen nem kell inni mert el fogják küldeni. Ahelyett hogy örülne hogy kapott munkát.
2010. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Néha iszogatott ő de mostanában rendszeressé vált és részegségik!Nem veszekszik,de viszont a kisfiú igényelné az apját de így a közelébe nem mehet nem hogy még felvegye!Nekem is vannak bajaim mégsem az alkoholba menekülök én nekem mindent bírni kell!
2010. jan. 26. 09:48
 7/21 A kérdező kommentje:
Itthon vagyok a babával és nem könnyű pláne így hogy ő rá abszolút de semmiben nem számíthatok!Mindent nekem kell megcsinálni megoldani ennyi erővel mindegy lenne ha egyedül élnék!
2010. jan. 26. 09:50
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Ne hagyd hogy teljessen lesüllyedjen.Próbáld kérni hogy legyen ott fürdetésnél (nem kell neki csinálni)csak hiányzik,kár hogy a szép pillanatokat nem eggyütt élitek meg. Olyan hamar megnönek a gyerekek.
2010. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Inkább beszéld meg vele másnap ha józan.

Ne balhézz mert ez nekiegy újjabb indok az ivásra.

Apukám volt ilyen.

2010. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyedül a fürdetésnél volt ott eddig,de ha ilyen későn fog hazajárni akkor már nem tud!Amikor elmegy még alszik a kicsi mikor hazaér már alszik!
2010. jan. 26. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!