Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszacsaltam! Szerinted?

Visszacsaltam! Szerinted?

Figyelt kérdés
Megcsalt a feleségem. Én gondolkodtam fél évig, hogy visszacsaljam-e. Most megtettem! Mindenhol azt olvastam, hogy ez nem fog vigasztalni! Pedig k.rva jó érzés! Most már én is olyan szemét vagyok, amilyen ő volt! Eszembe sem jut, amiken fél évig rágódtam! Csak gondoltam elmondom!
2010. jan. 27. 20:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak gyerekesség, mint az oviben... Ha ő is akkor én is.. Ettől most előbbre jutottál azon kívül hogy d*gtál egy jót? Miért nem válsz el tőle inkább? Ahhoz nem vagy elég nagyfiú?
2010. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez nem volt egy szép húzás, de ha ettől érzed jobban magad,lelked rajta.
2010. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
77%
Egészégedre. Ha neked ettől jobb, akkor legyél büszke magadra. Én mondjuk szégyellném magam, hogy lehet mélyebbre süllyedni és így elérni a másik szintjét, de mindenkinek más kell az elégedettséghez. Ha neked ennyi és ezzel még dicsekedsz is, az elég szánalmas, de akkor neked most biztos nagyon jó és igazán boldog vagy...
2010. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
25%
szerintem jól csináltad. én nő vagyok,de ugyanezt tettem volna,ha nem hagyom el
2010. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem lett könnyeb neked ettöl söt szerintem szarabbul érzed magad most!
2010. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
91%
hat ez szép...az igaz szerelem....:))
2010. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
72%
Legközelebb csinálhatjátok négyesben...szánalmas.
2010. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim válasza:
95%
Bebizonyítottad, hogy egy fokkal sem vagy különb mint a feleséged. Megérdemlitek egymást.
2010. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
94%

de nem értem...álljon meg a verekedés!

Miért jelent örömöt az ha visszacsalod? csak én nem értem? az ha lesüllyedsz ugyanarra a szintre? Visszaadod neki amit kaptál? milyen áron? ne viccelj, nem gondolhatod komolyan...

ez olyan, hogy ha az én tehenem megdöglött dögöljön meg a másé is! mi ebben a logika? neked attól tán jobb lett? szerintem összeilletek az asszonnyal, el ne hagyd...

2010. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
84%
Ha ettől megkönnyebbültél, rendben van a dolog. Nincs mit egymás szemére hánynotok. Tiszta lappal folytathatjátok, amennyiben együtt akartok maradni. De akkor többé egyikőtök se hozza elő a témát.
2010. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!