Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik név a szebb? (fiú és...

Melyik név a szebb? (fiú és lánynevek is)

Figyelt kérdés

még nem tudjuk a baba nemét, ezért mind fiú, mind lányneveken gondolkozunk.

fiú: medárd, radó, loránd

lány: izabella, izolda, heléna, hella

nektek melyik tetszik a legjobban, melyiket adnátok?

köszi a válaszokat :)


2014. nov. 15. 19:08
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
82%

Hella szerintem gyönyörű.

Fiúkból egyik sem tetszik :/

2014. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

fiúból csak a Lóránd a vállalható, a többi szörnyű.


lányból mind oké.

2014. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
74%

Loránd, Iza(bella) ,mert ezek még aránylag magyarosan hangzanak. A Heléna viszont tényleg egyedi, karizmatikus.

Ezt a krimi/fantasztikus sorozatot ismered?

https://www.youtube.com/watch?v=xmUimlPmL2E&index=8&list=PL3..

2014. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
17%

Azt mutassa már meg nekem valaki, hogy az MTA melyik kiadványában van benne, hogy a "magyar nyelv szabályai az internetre nem érvényesek" Nem vagyok nyelvnáci vagy mi a szösz, de a neveknek adjuk már meg a kellő tiszteletet.Tudom, hogy egy felgyorsult világban élünk, de ne ezen a 30 másodpercen múljon már...

Egyébként a vezetékneve mi lesz a gyereknek? Kolompár, vagy Orsós?

2014. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Emese0307 válasza:
44%

A fiú nevek nem tetszenek. Bocsi.

A Lány nevek közül az Izabella és a Heléna tetszik. Szerintem válasszatok fiú névből másikat mert a gyereknek egyátalán nem lesz jó. És piszkálni fogják miatta gyerekkorában.

2014. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
az izalbella es a hella szep. fiuk kozul a lorand de csak mert valasztani kell magamtol nem valasztanam.
2014. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Lány: Izabella (amúgy az Imola, vagy az Imelda nem tetszik?)

Fiú: Loránd

2014. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Őszintén semelyik név nem tetszik. Talán a Heléna amire azt mondom, hogy oké. A Hella hangzásával sem lenne gond, de az angol nyelvért való rajongásom miatt egyáltalán nem tetszik.
2014. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
46%
24 de igen tipikus nyelvnáci vagy, láttad már az e-mail címedet közelről? Abban sincs nagybetűvel írva a keresztneved! Nem kell ezen ennyit rugózni. Megjegyzem az engem is baromira felidegesít ha valaki magyartalanul, tele helyesírási hibával ír, de ez gyakorlatilag nem hiba, itt gyk-n sokszor kezdem kisbetűvel a mondatot, mondjuk azért, mert tele van a másik kezem és nincs kedvem a nagybetűvel szórakozni.
2014. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
41%
Őszintén 2014ben divat lett a hülye/kimondhatatlan nevek adása? Medárd,Radó ezek mik? Borzalom. Szerintem egyáltalán nem trendi az ilyen név. Adj normálisan kimondható/leírható nevet a gyereknek. Hella talán elmegy de az tényleg egy lámpa márkája, elég ezt egykét hülyegyereknek tudni az iskolában majd és kicsúfolják, megsértik a lányt. Jó lesz majd egy esetleg sérült személyiségű ,visszahúzódó gyereket nevelni mert hülye nevet adtál?
2014. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!