Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem sok családot az...

Deákné Vászna kérdése:

Szerintem sok családot az internet szakít szét. Illetve az, hogy felnőtt emberek nem értik háló működését és ez előhozza a lappangó bizalmatlanságukat. Nem kellene tanulni gyerekeinktől?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom környezetemben, olvasom másutt, hogy a férjem, feleségem ilyen meg olyan oldalakon járt. Feleségemmel naponta kapjuk a különböző ajánlatokat hölgyektől akik érdekes módon térképen még a pontos tartózkodási helyünket is bejelölik. Feleségemnek az tetszik a legjobban, hogy ő leginkább gyöngyfűzéssel foglalkozó oldalakat látogat, ami nem tipikus férfi terep és mégis minden nap kap tájékoztatást a környékbeli kínálatról. Pontos méretek, GPS adatok, stb. Ezek az oldalak, ha nem törli valaki benn maradnak az előzmények között. Nem kellene jobban megbízni házastársunkban. Vagy a példánknál maradva akkor most nekünk féltékenykednünk kellene egymásra?

2014. nov. 19. 16:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

8: "Először is, ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye."


:D :D :D

2014. nov. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-es, örülök, hogy boldog perceket okoztam. :D :D :D

8-as.

2014. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!