Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szép "gesztus"...

Szerintetek ez szép "gesztus" volt?

Figyelt kérdés
vasárnap éjszaka meghalt nagypapám, nem váratlanul. Engem anyukám hétfő este hívott fel, napközben egyetemen vagyok. Most tudtam meg, hogy délelőtt egyeztettek barátommal (vele élek), hogy hát ez történt, én mikor érek haza, mikor lehet engem hívni. Barátom egész nap tudott róla. Suliban nekem beszámolóm is volt, meg minden egyéb, ezért nem akartak akkor zargatni, mikor esetleg még benn vagyok. Szerintetek ez szép gesztus volt? Mert én hétfő óta az egész világot utálom, ez sem egészen tetszik így, de lehet csak amiatt, mert most tényleg utálok mindent és mindenkit.
2014. nov. 26. 17:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
szerintem igen...
2014. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

szerintem jól tették,hogy nem mondták el míg bent vagy.

az,hogy a párod nem mondta el,1.anyukád akarta,2.gondolom azért se mert megkérték rá,esetleg ő se akart nappal az egyetemen ezzel zargatni..

2014. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
szép
2014. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem rendes volt tőlük.
2014. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz neked a kedvedre tenni...
2014. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Az én nagyapám aznap halt meg mikor a kisfiam született nem mondták el egyből csak majd később de nem haragudtam rájuk. Hidd el miattad tették.
2014. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%

Velem is hasonló történt.

Nagyapámat hétfőn bevitték a kórházba, szerdán kómába esett, pénteken meghalt.(váratlanul) Én erről semmit sem tudtam, mert a vizsgáimra készültem az albérletemben. Még akkor sem akartak a szüleim szólni, mikor már meghalt, mert másnap vizsgám lett volna, de végül apu rábeszélte anyukámat, hogy hívjon fel.

Egyedül voltam a lakásban, míg vártam, hogy értem jöjjönek felhívtam a barátnőmet. Kiderült, hogy ő hétfő óta tudott a dologról. Egy világ omlott bennem össze.


Azóta haragszom a világra és bánom, hogy nem tudtam elbúcsúzni a nagyapámtól. Tudom, hogy csak engem (ahogy ebben az esetben téged is) meg akartak kímélni, de én akkor sem tartom jó ötletnek.

2014. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
Ahhoz képest, hogy egyetemista vagy, gondolkodni nem nagyon tudsz! Most ez a legnagyobb problémád tényleg, hogy nem akartak napközben megzavarni?! Mit tudtál volna tenni úgy mégis, feltámasztod? Sajnálom a barátodat, anyukádat, ha annyit nem tudsz felfogni, hogy a te érdekedben vártak a hír közlésével. Miért is utálod az egész világot?
2014. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem meg nem volt szép gesztus.


Én is nagyon pipa lennék. Vannak fontosabb dolgok, mint a napi rutin. Majd én szeretném eldönteni, hogy egy ilyen esetben hogyan folytatom a napomat, ne mások egyék meg helyettem. Egy vizsga nem a világ. Így most a kéredzőnek semmivel nem könnyítették meg a dolgát, mert nyilván következő nap sem teszi túl magát a nagypapa halálán, csak pluszban még azt is meg kell emésztenie, hogy nem szóltak neki, és úgy bántak vele, mint egy kisgyerekkel.


Az említett "éppen akkor szültem" eset más. AZ egy komoly egészségügyi dolog, abból nem lehet menet közben kilépni, és 2 nap múlva folytatni. AZ még megértem.

2014. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
9es! Köszönöm, hogy szóltál, megyek és ki is iratkozok az egyetemről, mert nem tudok gondolkodni! Azért utálom épp az egész világot, mert nagyon szerettem nagypapámat, fáj, hogy elment. Ez egy teljesen normális emberi reakció ilyenkor, nekem meg az a fura, higy ezt meg kellett kérdezni egyáltalán. Nekem ez így csattan le, sajnálom, ha másoknak ez nem tetszik. És nem, nem magammal foglalkozom , azért tettem fel a kérdést. Fúj
2014. nov. 26. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!