Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Még csak egy hónapja vagyunk együtt, és nem tudom, hogy mit vegyek neki- SEGÍTSETEK!
2014. dec. 12. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk egy olyan szett, amiben van tusfürdő, meg dezodor? Ez szerintem hasznos ajándék :)
2014. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az az összeg amiből vennéd az ajándékot?
2014. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a tusfürdő-dezodor a lehető legszemélytelenebb, leghülyébb ajándék amit vehet az ember :D


Amellett hogy arra fog asszociálni hogy büdös és nem fürdik eleget, még a hatása is olyan hogy "hát nem tudtam mit vegyek, vettem tusfürdő-dezodor szettet" :D

2014. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem készíts te neki valami személyeset vagy ha mindenképpen venni szeretnéd az ajándékot mindenképpen valami olyat ami a hobbijának a stílusának megfelelő ! Mi hiába mondunk bármit mert csak a szokásos válaszokat fogod kapni csoki kép plüss póló stb.
2014. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egy tükörreflexes fényképezőgépnek nagyon örülne. Én ilyet szeretnék, ha a barátod lennék: [link]


;)

2014. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1hónap,az nagyon rövid idő..egy drágább csoki is megteszi..esetleg vmi karácsonyi cukiság..valami téli bögre..vagy ilyesmi. Te ismered ,hogy mit szeret...bonbon,forrócsoki por,ital,süss neki sütit..

Túl sokat ne költs rá..max 3ezer sztem.

2014. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a hobbija?

Készíts neki valami finomat, a legtöbb pasi szereti a hasát :) meg valami apróságot, ami kapcsolódik a hobbijához vagy valamihez amit szeret.

Pl én barátom szülinapjára sütöttem tortát húsból (nem édesszájú), meg készítettem neki egy csillagrombolót (star warsból) mert tudom hogy szereti. Karácsonyra posztert kapott a kedvenc sorozatáról, mert gyűjti a posztereket, meg egy verset mert azt is szereti. Most karácsonyra a kedvenc játékából megvarrtam az egyik karaktert.

Egyik se nagy cucc, de mind hozzá kapcsolódik, és személyes :D

20/l

2014. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!