Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló/egyedülmaradt 30...

Egyedülálló/egyedülmaradt 30 éven felüli emberek, ti hogy érzitek magatokat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Leginkább férfiak válasza érdekel, de írhatnak nők is. Azt kérném, hogy minden hozzászóló írja meg, hogy férfi/nő és hogy hány éves



Arra lennék kíváncsi, hogy miért maradtatok egyedül?

Volt hosszabb vagy rövidebb kapcsolatotok és ha igen, milyen minőségűek voltak?

Hogy érzitek magatokat? Milyen az egyedülálló élet? Sikerült megvalósítani önmagatokat?


Mihez kezdtetek/kezdtek a nemi vágyaitokkal? Hogyan élitek meg vagy hogyan fojtjátok el?


Összességében mit gondoltok, megérte egyedül maradni? Könnyebb így boldogulni, sikeresnek lenni, megvalósítani a céljaitokat?


2014. dec. 25. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem szeretnék tartós kapcsolatban élni egy férfival, amúgy nekem teljesen megfelel az, h egyedül éljek...ezidáíg, ha majd ez változna, én is változtatok ezen.
2014. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
30/F ..elõzõ vagyok.
2014. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

Nem hiszem, hogy 30 felett el kéne magát ásni az embernek. Sőt!

Én 25 éves vagyok és mindig is idősebb partnereim voltak, idősebb partnerekre vágytam.

Egy egy 30 feletti nő vagy férfi még egyáltalán nem idős.

35 alatt számomra nem jöhet szóba senki ha ismerkedésről van szó...

2014. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Úgy írtad ki ezt a kérdést, mintha a 30 akárhány év már végállomás lenne, ami után már semmi változás nem jön :)
2014. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A 30-40-50-60 éves emberek válasza is érdekel. A 30-al csak egy alsó határt húztam meg. Ha 50-re adnám az alsó határt, akkor kevesen írnának, ha 40-re akkor is. Gondoltam 30-at mondok.


És egy kicsit hosszabb, beszédesebb válaszokra számítottam

2014. dec. 25. 19:15
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Férjem van, de ennek ellenére egyedül érzem magam, nagyon rossz, már többször megfordult a fejemben, hogy elválok, szerintem meg is fogom tenni ezt. Gyerekem sincs még, sokszor érzem kilátástalannak a helyzetem, rossz, hogy nem becsül meg nincs szeretet és szex se évek óta és ez utóbbi nagyon hiányzik. 35N
2014. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

1. Mert fiatalon nem akartam elkötelezni magam, most meg már nem találok megfelelő társat.

2. Igen, voltak. Hosszabb és rövidebb is. 3 élettárs, ezek 2-3 évig tartottak. Voltak pár hetes, pár hónapos "járások" és sok alkalmi.

3. Jól érzem magam.

4. Jó az egyedülálló élet. Van előnye és hátránya is, de már meg is szoktam, így nem is szándékozom ezen változtatni.

5. Még nem, de jó úton haladok.

6. Nemi vágyat nem kell feltétlenül elfojtani, mert szexpartnert bármikor lehet találni.

7. Nem érte meg egyedül maradni, de ha fiatalon nem talál társat valaki, később már nem is érdemes keresni.

8. Most még könnyebb boldogulni, de idős korban, amikor a nemlétező gyerekek segítségére szorulnék majd, akkor biztos nagyon rossz lesz.


44/F

2014. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

29 éves nő vagyok, egyedülálló.

Szeretek így élni. Nekem sajnos nem nagyon megy az alkalmazkodás, és nem is vágyom rá. Bőven elég az, hogy sok barátom van, és hogy imádom a családomat. Emiatt nem vagyok magányos annak ellenére, hogy nincs párom.

Nem vágyom arra egyáltalán, hogy egyetlen ember mellett elkötelezzem magam, és gyereket sem szeretnék.

Szeretem, hogy akkor és oda megyek, amikor és ahova csak szeretnék. Utazhatok, színházazhatok, mozizhatok, stb. kedvemre. Nem kell senkivel egyeztetni, senkinek az "engedélyére" várni.

Nincs, aki a fejemhez vágná, hogy túl sokat dolgozom (mert van az sokszor napi 12-13 óra is...), vagy hogy miért megyek be az irodába sokszor hétvégén is, és csinálok magamnak helyette inkább egy szabad délelőttöt munkanapon. Én osztom be az időmet (szerencsére nagyrészt a munkában is), és senkinek nem kell elszámolnom vele.

Számomra megérte egyedül maradni, továbbra is ezt tervezem.

2014. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Sok ilyen szingli nő pedig 35 körül kezdi hirtelen hajtani azt aki gyereket szül nekik most és azonnal:/
2014. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem ismersz engem, ezért ne próbálj meg a jövőmre nézve jósolni.

Törődj a saját életeddel, és azt úgy éld, ahogy te jónak látod. Az enyémmel pedig ne foglalkozz.

2014. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!