Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párokat ahol...

Ismertek olyan párokat ahol több mint 10 éves házasságot javítottak meg, ahol akár megcsalások is voktak?

Figyelt kérdés
Műkődött,és meddig?
2014. dec. 29. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek olyan párokat . De van egy nagyon jó film, ami erről szól. [link] Szerelempróba az a címe. Érdemes megnézni , sokat tanulhatsz belőle, hogy hogyan kell engedni a másiknak... stb..
2014. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem ismerek egy ilyen párt sem, nem hogy többet. Megcsalásokkal tarkított házasság már sosem lesz a régi.
2014. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerek, meg ilyen filmeket is.
2014. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Óóó, most mi a baj? hogy én ismerek ilyeneket? Hát bocs, de nem tehetek róla! Oké, nem ismerek senki ilyent, mindenhol minden szép és jó!
2014. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Persze, kettot is.Az egyik az anyosomek akik meg a huszas eveikben parallel csaltak egymast egy masik hazasparral egymas tudta nelkul, kiderult de megbeszeltek es mostmar 43 eve vannak egyutt, boldogan.


Biznak egymasban annak ellenere h az a viszony egy evig tartott:-)))


A baratnomek 20 eve hazasok mindketten felreleptek egy,as tidta nelkul, persze kiderult, megbeszeltek es ugyan idobe telt de meg jobban osszekovacsolta oket ez a dolog.Mindketten biznak egymasban, adtak meg egy eselyt a kapcsolatuknak de mondtak h ez az elso es utolso.


Aztan van egy masik baratnom, o megcsalta a ferjet a fonokevel ami egy evekig tarto viszony volt, persze kiderult a ferj kb.orjongott, van ket gyerekuk aztan lenyugodtak a kedelyek, a ferj ugyan meg mindig nem bizik meg a baratnomben, de kooperalnak es figyelnek egymasra mert alapvetoen szeretik egymast, plusz vannak gyerekeik.


Jaaaa es ki ne felejtsem a legjobb baratomat, o is megcsalta a baratnojet egyszer de a csaj megbocsajtott.


Vegulis ahogy elnezem egesz sokan vannak, de imadom oket ugy ahogy vannak:-))

2014. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es, 5 os vagyok szerintem ezen ne huzd fel magad, ez egy ilyen kategoria, engem sem erdekel ha lepontoznak ez csak egy forum:-)))))
2014. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#5: A környezetedben csupa társfüggő, önbecsülés nélküli ember van?
2014. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sógoromék példájából kiindulva soha nem lesz ugyanolyan. 8 év után elváltak, mert állandóan csalta a feleségét. A 2 gyerek miatt újra próbálták de látom hogy nem igazán tud megbízni benne.
2014. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es 5- os vagyok es inkabb csak embereknek definialnam oket, tele hibaval, kiserletezessel, boldogsag keresessel, tevedessel, boldogsaggal, lelkiismeret-furdalassal es szepseggel.


Mindegyik csak boldogsagra torekszik-maskeppen.Attol, hogy nem ertek vele egyet nem itelem el oket, leven mi dannyian mashogy eljuk az eletunket.Ok a nagy "kiserletezok" , vannak emberek akiknek bele kell szaladni nehanyszor a falba ahhoz, hogy megtanuljak igazan ertekelni azt amilyuk van.

2014. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!