Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt mindenki úgy él, ahogy...

Itt mindenki úgy él, ahogy állítja?

Figyelt kérdés

Az interneten, rádióban, TV-bem mindenütt azt hallani, mekkora Magyarországon a szegénység. Erre feljön ide az ember, és minden második válasz úgy kezdődik, hogy "´Millió felett van a bevételünk, persze külön-külön".


Akkor hogy is van ez?


2015. jan. 6. 13:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

kérlek.

anonim oldal

írtam hogy agysebész vagyok

vagy férfi

vagy 102 éves

vagy hármas ikreim vannak

de egyik sem igaz

vagy igen? :)

2015. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Itt mindenki azt ír, amit akar, én a felét sem nagyon hiszem el.
2015. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Akinek áram/víz sincs bevezetve a házába, az nyilván nem irogat ide.

A hajléktalanok/mélyszegények abszolút nincsenek reprezentálva a gyakorin, netezés helyett az a legfőbb gondjuk, hogy mit egyenek holnap, ha ma se jutott semmi.

Illetve a 60 feletti korosztályból jövedelemtől függetlenül is kevesen neteznek, szóval ők sincsenek itt nagyon túlreprezentálva, pedig a társadalom jelentős része kisnyugdíjas, akinek a nyugdíja fele el is megy gyógyszerre.

Felesleges az itteni kérdésekből következtetést levonni, főleg,h sok a kamu.

2015. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Hát én azért nem sűrűn olvasok ilyet.

Néha olvasok olyat, hogy valalkiknek jó fizetésük van, százezrek, de alapvetően mégiscsak a kudarcot olvasni itt.

Nem tudom miről beszélsz...

2015. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
olyan sok ilyen azert errefele sincs. kabe megfelel a valos aranyoknak.
2015. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Én bizony nagyon gyakran látok 600-800.000:-Ft-os nettó fizetéseket "itt, papíron". Ez épen olyan hihető, mint aki jól menő ügyvédnek mondja magát, de egész nap itt gyakorizik. Mert ugye a jól menő ügyvédekre ez jellemző. Vagy aki diplomásnak mondja magát és azt írja, hogy "ippeg" így járt ő is:-)
2015. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha leirom hogy 1,8 milliot keresek nettoban havonta, akkor vegul is tokmindegy hogy te elhiszed-e vagy nem :)
2015. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

Én pl ma is láttam egy kérdést, az volt a lényege hogy nem mer a nő babát vállalni a havi 600.000 ft fizetésükre...

Ennyi pénzből simán megélni Mo bármely terültén és úgy élsz mint a király !!!


Nem egy olyan ember válaszát olvastam már akinek hasonló fizetése volt (300.000-400.000 ft között) vagy vállalkozó volt...vagy épp a feleség azzal hencegett hogy "vállalkozó" a férjem.


-egy egyetemista lány, átlagkeresettel-

2015. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi kissé csórók vagyunk, de soha nem is állítottam mást. :D
2015. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a legnagyobb gond, hogy ha valaki nem feltétlen az átlagnak megfelelöen él, akkor nem hiszik el, mégha igaz is.

Most nem feltétlen a fizetésre gondolok, hanem egyéb dolgokra: pl. hogy nem csaltam meg még soha senkit, nem hazudok soha a páromnak, stb, akkor aki nem így él az egyböl közli, hogy nem igaz.


De azt, hogy ki mikor és miben mond igazat, nem lehet ellenörizni.

2015. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!