Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt csaladjogi ugyved,...

Van itt csaladjogi ugyved, aki valaszolna par kerdesemre?

Figyelt kérdés
Nagyszulokkel valo kapcsolattartasrol lenne szo.
2015. jan. 6. 19:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Itt mi mind azok vagyunk. Mondjad gyermekem.
2015. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Hat jo :)

Valamit csak kiokoskodunk egyutt. :)

Szoval,a parommal 5eve vagyunk egyutt.Most varjuk a kisbabankat. Az O csaladja mindig is ellenezte valamiert a kapcsolatot,hiaba igyekeztem az 5ev alatt.Mar odaig fajult a helyzet,hogy a parom edesanyja es a parom testvere okyan szinten osszefogtak ellenem,hogy teljesen a padlora kuldtek minket lelkileg.Sertegettek,fenyegettek engem es sokszor probaltak minket szetvalasztani,mocskosul beszeltek velem.(Nem csak velem csinaljak ezt,a parom osszes fiu testverenek a baratnojevel ezt csinaljak.) Egyszeruen nagyon primitiv emberek.Ki ha nem ok.Szoval most babat varunk,6honapos vagyok.Messze lakunk most toluk,parom honapokig nem beszelt veluk,csak karacsonykor hivta fel az edesanyjat.Mivel messze elunk es nem erintkezem veluk,igy nem tudjak,hogy terhes vagyok.Regota terveztuk a babat,nem egyszer a fejemhez vagtak,hogy remelik,hogy soha az eletben nem lehet gyerekunk.De ha most megtudjak,hogy babank lesz ,igy biztosan kovetelni fogjak a lathatast( a parom edesanyja es a testvere) marcsak azert is,hogy engem kikeszitsenek.Szoval,ugy erzem eletceljukka valt ,hogy engem tonkre tegyenek es elvalasszanak minket.Megmondom oszinten ilyen emberekhez nem szivesen engednem a gyermekem.Biztos vagyok benne ,hogy ellenem hangolnak.Sot ,szerintem meg arra is hajlandoak lennenek,hogy megprobaljak elvenni tolem.De ezt soha nem hagynam.Tudok valamit esetleg tenni,hogy ezt elkeruljem?Marmint a lathatasi jogot. Mar azon is gondolkodtam,hogy nem irom ala az apasagi nyilatkozatot.Marha ezt megtehetem.Mar teljesen tanacstalan vagyok ez ugyben.

2015. jan. 6. 19:31
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is kapja bírósági úton a láthatási jogot,az havi egyszer lesz, és 3 éves kora előtt a gyermek lakhelyére lehet korlátozni a láthatást (a jelenlétedben).
2015. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Annyi meg az apropo,hogy kulfoldon elunk.De mivel magyar allampolgarok vagyunk igy a baba is az lesz. Igy is tud valamit tenni?
2015. jan. 6. 19:38
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Láthatási jogot csak a Bíróság ítélhet meg. Nagyszülőknek havi egy óránál többet nem szoktak. Egy ismerősöm úgy oldja meg, hogy leviszi egy játszótérre a kisfiút, ülnek egy padon és a nagyszülők nézhetik. Ha letelik az egy óra, akkor hazamennek. A nagyszülő láthatási joga meg sem közelíti a szülőét. Tehát nem kell elengedned, odaadnod. Hozzá sem érhet, ha te nem engeded.
2015. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ti külföldön vagytok, ők meg Magyarországon?
2015. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen,igy legalabb kicsit nyugisabb az eletunk. :/
2015. jan. 6. 19:40
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiutaznak hozzátok havonta egy órára, akkor úgy kell nekik.
2015. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, nektek nem kell hazahozni a kicsit.
2015. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ettol felek en a legjobban,hogy kiutaznak es majd jol lejaratnak itt minket. De azt megtehetem,hogy nem irom ala az apasagi nyilatkozatot? Nem tudom,hogy megtudnam e tenni ezt a parommal ,nagyon sajnalom ot,hogy ilyen helyzetnek tette ki a csaladja.De nekem most mar a gyerekem lesz a legfontosabb,hogy neki nyugodt elete legyen.
2015. jan. 6. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!