Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha beteg a gyerek és te...

Ha beteg a gyerek és te dolgozol, ki marad otthon vele? Hogy oldjátok meg? Elsősorban ovis korosztály érdekel.

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Én maradok itthon vele.
2015. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Általában a nagyszülők, de ha nagyon beteg, tehát nem csak náthás, hanem lázas, akkor az első munkanapon én, a másodikon a férjem marad itthon, azért írtam munkanapot, mert az én fiam általában hétvégén kezdi a betegséget, így a lázas szakasz max 3 nap, utána már javulni indul és akkor jönnek a nagyszülők.

2015. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy a férjem, felváltva.
2015. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én (a feleség) mivel nekem éppen olyan munkabeosztásom, hogy hétköznap délelőtt nem dolgozom.
2015. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mostanában én, de a férjem is volt már elég sokszor. Csak mivel nem közös gyerekünk a fiam, ő sokáig nem mehetett vele táppénzre (amikor még nem voltunk házasok), viszont akkor én még egyetemre jártam, ami bizonyos szempontból jó volt, de ha vizsgáznom kellett, vagy olyan órám volt, amiről többet már nem hiányozhattam, akkor elég nagy gondban voltunk.

Most már nem vészes, bármelyikünk el tud menni táppénzre, bár nekem egyszerűbb (a férjem vállalkozó, nála bonyolultabb).

2015. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. jan. 28. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!