Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, lányok nők! Ti milyen...

Csajok, lányok nők! Ti milyen meglepetésnek örülnétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Illetve mivel lehet meglepni egy nőt több mint 1000kmről????


Sajnos a haza utazás nem megoldható!


2015. febr. 14. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Nekem jól esne, ha a párom barátja, haverja, rokona, bárkije beállítana, valami apró ajándékkal, egy nagy csokor virággal, illetve valamivel, amiről tudja a párom, hogy már régóta vágytam rá. Mivel nem vagyok ehhez hozzászokva, ennek biztosan örülnék és őszintén meglepődnék.
2015. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Huhh, hát ilyen távolságból nehéz:) Az lenne a legszebb, ha betoppannál az ajtón:D Egyébként szerintem bármilyen meglepő vagy romantikus ajándék megfelelő, egy futárral küldött rózsa vagy egy Valentin-napi pizza is biztos nagyon jól esne neki:D
2015. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Virágküldő szolgálat valami kedves, szívmelengető üzenettel? Plusz mielőbbi hazautazás.

Esetleg ha megoldható, akkor egy busz-vonat-vagy repülőjegy hozzád?

2015. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!