Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorom otthon használni a...

Undorom otthon használni a wc-t. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már undorom az otthoni wc használattól. Már meg sem tudom számolni azt, hogy hányszor suvickolom a wc-t naponta. És nemcsak a csészét, hanem a peremét is. Hányszor fertőtlenítem a wc kefével együtt. Hányszor mosom le a wc keféről a szart és a bele és/vagy ráragadt papírt. Hányszor szarfoltok vannak az ülőkén alul és a peremén is. A szüleim egyszerűen nem képesek maguk után tisztán hagyni. A kedvenc barátom a Domestos lett. Szóltam már ezerszer, volt belőle veszekedés. Undor fog el és a mai alkalommal már úgy felhúztam magam, hogy sírtam egész délután. Nem lehet velük beszélni. Utálják egymást, és egyébként nekem sem fényes a viszonyom velük. Mit tegyek? Adjatok tanácsot. Már elhatároztam, hogy csak akkor takarítok, mielőtt én használom (és persze utána). De nem fogok állandóan készenlétben állni, mint a mentő. Felőröl ez az egész. CSak az tud ezen nevetni, aki nem ismeri ezt a problémát. Kicsinyes vagyok és én vagyok beteg? Egy középiskolás lány (16/L)
2015. febr. 16. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mindig ilyenek voltak a szüleid vagy csak mostanaban hagyták így el magukat?
2015. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem új dolog ez nálunk, de sajnos nemhogy évről évre, hanem hónapról hónapra rosszabb a dolog. ÉS diplomás, tanult emberekről van szó.
2015. febr. 16. 18:51
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk az öcsém és az apám ilyenek (Vagyis a család férfitagjai.) . Egyszerűen derogál nekik megfogni azt a tetves wc kefét. Öcsém ma konkrétan otthagyta a szart a wc-ben. És elment itthonról. Ha hazajön, akkor nálunk tuti veszekedés lesz még ma este. Elegem van már belőle.
2015. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
Tudomásul kell venni, hogy ahol emberek élnek együtt, ott vannak ilyen súrlódások. Nincs mit tenni, aki leghamarább veszi észre, annak kell takarítania. Ugyanez a helyzet a mosogatással is és sorolhatnánk.
2015. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Az a baj, hogy én már tudomásul vettem. Pedig ez nincs rendjén.

2015. febr. 16. 19:01
 6/13 anonim ***** válasza:

A szüleimnél ennél sokkal durvább a helyzet, a megoldás: úgy használom, mint a nyilvános vécét. És nem takarítom. És nem borulok ki. Nem érdekel.

Ha jól értem, nálatok az ülőke alja és a perem olyan - meg a kefe, de ez azt is jelenti, hogy használják! Nagy bajod ennyitől nem lesz, ne aggódj és ne stresszelj. Lehet, hogy ahogy előjött ez a probléma, úgy meg is fog oldódni, de ha nem, akkor is nemsokára úgyis elköltözöl.

2015. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Úú azt hittem csak nálunk van "szär" helyzet :)
2015. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ehhez nem tudok mit hozzászólni basszus....... ez undorító
2015. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne ulj rá az ulokere. Ahogy az egyik valaszolo irta, ugy hasznald, mint egy nyilvanos WC-t. Eleg fole guggolni, elvegezni a dolgod, es kesz. Nem kell megkapaszkodni sem, csak gyakorolni egy kicsit. Sajnos en is igy vegzem a dolgom meg otthon is :/
2015. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális, hogy valaki ennyire igénytelen legyen és a saját otthonában a saját családtagjait ennek eltűrésére kényszerítse (ráadásul szülő a gyerekét). Más téren is igénytelenek? Konyha, fürdőkád is koszos? Próbáltál velük beszélni erről? Ráadásul ez nem játék, komoly fertőzést lehet kapni a mocskos wc-től.


Mindig tűnődöm, mikor a nyilvános wc undorító állapotban van, hogy aki így hagyta, vajon otthon is ezt csinálja-e, de ezek szerint van aki tényleg ilyen :(

2015. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!