Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem, idegesit az...

Nem szeretem, idegesit az exferjem parja, a gyermekem miatt. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nem erdekelt eddig, hogy kivel jott ossze a volt ferjem, amig nem jott O. Ugy erzem a helyembe akar lepni. Az 5 eves kislanyom imadja, es tegnapi nap folyaman, megtudtam, hogy azt is mondta neki a no, hogy hivja 'anyucinak'(anyanak ne, mert az en vagyok-hat kosz). Sirtam egy sort miutan a gyerek elaludt. Nekem ez nagyon rosszul esik. Anyagilag is jol allnak , igy allandoan ajandekokkal halmazzak el a kislanyt. En nem vagyok gazdag, nem tudok veluk versenyezni.

A nonek nem lehet gyereke, mint kiderult par honapja. Lehet ezert ilyen? Mar gondolkodtam , hogy beszelni kene vele, hogy vegyen vissza de akkor meg en leszek a gonosz ex/ anya.


2015. febr. 19. 21:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%

Hat sajnallak nagyon.

Próbálj meg velük beszélni, hogy azért ne essen át a ló másik felére.

Meg mondhatod, hogy örülsz annak ha jóban vannak de a kislánynak te vagy az anyukája téged hívjon annak és ne őt.

2015. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%

Nem irigyellek.

Megkérném mindenképpen, hogy ne hívassa magát anyucinak. Tuti nem véletlen csinálja. Gyereket akar, ha saját nem lehet, akkor így. Ráadásul a férje gyereke.

Egyébként jó, hogy szereti a kislányt, de az anyucin kiakadtam.


Beszélj a nővel, mond el, hogy ez neked fáj, az anyja te vagy, és örülsz hogy szereti a gyereket.

2015. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
50%

Van egy nő, akiért rajong a gyerekünk, aki szereti a gyerekünket.


Ha ez a szomszédnéni, óvónéni, boltosnéni, akkor boldogok vagyunk.

Ha az exünk nője, akkor kiborulunk.


Miért?

Miért nem tudod azt nézni, hogy a gyereked csupa pozitív impulzusokat kap tőle? miért vagy féltékeny? TE vagy az anyja. Ezzel a gyerek is tisztában van. Nem kell neked versenyezned a nővel.

2015. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Szeretni szeresse, de ne igy es ne ilyen modon. Felek, mert meg befolyasolhato kislany, es nem akarom, hogy elmarjak mellolem, vagy jobban szeresse meg a vegen , mint engem.
2015. febr. 19. 21:47
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
Ne haragudj Kérdező, a legnagyobb segítő szándékkal mondom, hogy nem egészséges ez a féltékenység.
2015. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Miert ne akadhatnak ki? Es miert kell mindig az uj not vedeni?

A boltos, es az ovoneni pedig nem jar az apukaval. Mengneznem a te reakcidoat amugy egy ilyen helyzetben...

2015. febr. 19. 21:52
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Az magának is hazudik aki azt mondja, hogy nem lenne féltékeny vagy nem akadna ki azon, hogy a gyermeke majd az exe új párját is anyának hivná.

Kedves kérdező teljesen meg értelek.

2015. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
15%

Hogy jön ide, hogy az a nő az apukával jár?

Szóval innen fúj a szél. Féltékeny vagy a nőre az exed miatt is.


Azért elképesztő, hogy "ajándékokkal halmozzák el" a kislányt, és ahelyett, hogy örülnél, hogy a gyereked kap mindenfélét, és örül a kis szíve, neeem, neked ez sem jó.


Neked nagyobb az egód, mint a gyereked iránti szereteted.

2015. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

8# neked, jól esne ha a gyermeked apjának az új párja anyának akarja magát hivattatni a gyermekeddel?

Nyugodtan szemet hunynal efolott hogy ez így rendben van?

2015. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
32%
Hát pedig az #5-nek igaza. Ne foglalkozz vele, mert tenni semmit nem tudsz. A nő nem fog vissza venni, miért is tenné? És igen, valószínűleg azért ilyen, mert neki nem lehet saját, de ez nem fog változtatni a jelenlegi helyzeten.
2015. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!