Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek ezekről?

Nektek mi a véleményetek ezekről?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Pár éve elváltak a szüleim.Apámmal tartom a kapcsolatot ezért utálnak otthon. Üldöznek itthonról,a barátomékhoz sűrűn járok,ez nem tetszik nekik.Tudják hova megyek mégis állandóan "zaklatnak" hívogatnak,fenyegető sms-eket kapok tőlük. Mikor sétálunk jönnek utánunk kocsival hogy "szálljak be megyünk haza". Nemrég a barátomék háza előtt dudáltak,s barátomnak is zaklató üzeneteket küldnek,szüleiket hívogatják,hogy küldjenek haza engem.Egyszer lakattal zárták le a kaput a anyámék hogy ne tudjak bejönni.Mikor hazaérek gyűlölködnek,minden k*****nak elmondanak és hogy mennyire utálnak időnként köpködnek.Anyámé a ház mégis mamám "uralkodik" itthon,ő parancsol anyámnak.Pár napja mikor hazaértem mamám kipakolta a szekrényemből a cuccaim szatyrokba,nekem jön.A telefon töltőmet elvette.Beszélni nem lehet velük,csak az ő szavuk létezik.Nem hallgatnak meg.. már beszélni se szoktam velük.Régebben mikor beszéltem anyámmal később hallottam hogy mamával kibeszélnek és ócsárolnak a hátam mögött. Apám tudja milyenek,anyám nem tud mama nélkül "élni". Van egy testvérem őt ellenem nevelik és apám ellen.Egyébként nem járok el itthonról,nem tudom miért fáj ez nekik.Mikor otthon vagyok hozzám se szólnak ha mégis akkor csak gyűlölködnek,orditoznak,köpködnek,fenyegetnek. Azt is szokták csinálni hogy ülök a szobámba benyitnak néznek pár percig semmit sem szólnak aztán becsukják az ajtót.

2015. febr. 23. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
költözz el apádhoz!
2015. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Miért váltak el a szüleid? (Mondjuk, ahogy azok a "lények" viselkednek akiknél élned kell sehogy sem normális!)
2015. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
18,lány. Azért mert apát is ócsárolták anyámék a háta mögött és apám már nem birta őket.Viszonya volt más nőkkel (ami nem csoda szerintem ebben a helyzetben) Mindenről mama dönt,anyámat mama irányítja..apámnak nem volt beleszólása semmibe,mint ahogy nekem sincs.
2015. febr. 23. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Édesapád magához fogadna? Vagy ott már van új élettárs, gyerek, és útban lennél?
2015. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem... És van valami ami akadályt jelentene abban, hogy apukádhoz költözz? Csak mert szerintem, ha tényleg úgy van ahogy mondod ez lenne a megfelelő döntés. :)
2015. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van barátnője és annak gyereke,de tudtommal nem költöztek össze. Gondolkodtam én is hogy itt kéne hagynom ezeket...
2015. febr. 23. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már anyudék így összecsomagoltak neked költözz inkább apukádhoz. Ha van a barátnőjének gyereke az nem gond, apudnak is van. Te sem vagy kevesebb mint a barátnő gyereke. Ha az ő kapcsolatát nem fúrnád hanem békében élnél velük akkor biztos szívesen magukhoz vesznek. Gondolom nincs is eszedben a nőt és a gyerekét fúrni. Ha egy erős szövetséget kialakítasz velük akkor jobbra fordulhat náluk a sorsod.
2015. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En a te helyedben amint lehet felhivnam apamat es megkerdeznem tole, van-e szabad agy a szamodra? Es ha igent mond vissza sem neznek! 18 elmultal, bele sem szolhatnak, hogy te hova mesz, ha meg tovabb zaklatnak mint felnott ember te is mehetsz a rendorsegre feljelentest tenni. Ha apad nem valal atmenetileg bekeredkezhetsz a parodhoz. Nem kell elturnod ezt.
2015. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Költözz apukádhoz, mielőtt a személyiségedben nagyobb károkat nem okoznak!!!
2015. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 1. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!