Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi vagy a nő akar többet...

A férfi vagy a nő akar többet és többször az ágyban? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok és kezdem úgy érezni,hogy többször szexelnék,mint a férjem...
2010. febr. 14. 09:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

szerintem amíg mindketten odavagytok egymásért, addig folyton egymást akarjátok. Aztán ahogy jön a megszokás, a sok zavaró tényező (munka, stressz és esetleg egy harmadik), akkor megváltozik ez a dolog....

Mindenképpen beszéld meg vele, de talán úgy kellene indítani a beszélgetést, hogy ne érezze, hogy szemrehányásnak indul... elmondani neki, hogy te többször szeretnéd, és hogy neki mennyiszer van rá szüksége... és meggyőzni, hogy milyen jó vele... és veszi a lapot...

2010. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

szia!


Ez szerintem kedv és típusfüggő is. Volt olyan párom, aki alig akarta, volt hogy napi 3szor. A férjem ilyen szempontból pont ideális, akkor vagyunk együtt, amikor kívánjuk mindketten a dolgot.( van hogy egy hétig naponta, van hogy 2-3 nap különbséggel)

2010. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
én pont igy vagyok,de még csak 10hónapja vagyunk együtt.marha rossz visszautasítást kapni.ha meg kérdezem,h mi a baj,akkor azt mondja semmi.
2010. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tudja,hogy én többször szeretném. Mondtam is neki,célzok is rá,teszek is ezért. De általában mindig csak akkor jön ez össze,ha éppen ő akarja.

Nem vagyok nimfomániás,de hetente 1 alkalom az édes kevés.:(((

2010. febr. 14. 09:37
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Hát ez tényleg nagyon kevés:-(

én is voltam már ilyen helyzetben, sajnos nem lett jó vége (a fiú nem volt szerelmes belém, és megcsalt... megcsalt többször is)

2010. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Is-is!De szerintem táncolj neki kivántasd magad kényeztesd és ő is rájön hogy ez neki kell!
2010. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

és mivel magyarázta, hogy ő nem akarja többször?

mert valami oka azért csak van, esetleg szégyenli (?) elmondani?

2010. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Folyton együtt vagyunk,imád,csak mire este fáradtan eljutunk az ágyig,ő még vagy plusszban netezik egyet,én meg akkor inkább már alszom,mire odaér,vagy pedig csak összebújunk,simogat,aztán csak úgy elalszunk...
2010. febr. 14. 10:07
 9/17 anonim ***** válasza:
próbáld meg az internetezés előtt beszorítani:-)
2010. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

NEm tudom, hogy miért nem lehet megérteni, hogy van, akinek elég kevesebb is, meg ha valaki fáradt, stresszelt, ideges, akkor nincs kedve a szexhez. Ha ilyenkor a másik fél nem reagál a partnere gondjaira (mert ha fáradt, az is gond) és eröltetni akarja, akkor csak egyre jobban elutasitóvá teszi. HA a férjednek nincs kedve, te meg "csábitgatod", az olyan érzés idövel, mintha kényszeriteni akarnád, majdnem megeröszakolás.


A szex nem lehet kötelesség, csak ha mindkettönek van hozzá kedve/hangulata, akkor van értelme. Ha neked a pároddal túl kevés, akkor még mindig van lehetöséged önkielégitésre - inkább örülnél, hogy esténként még van kedve összebújni veled - ha mindig többet akarsz és ezt érezteted is, akkor idövel máshol fog alundi, vagy legalább is nem hozzád bújva. Ezzel pedig a kapcsolatotokat bomlasztod.

2010. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!