Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Noveremet nekem szidta az...

Noveremet nekem szidta az anyosa, erre en kiosztottam, most meg ki vagyok tiltva a hazbol?

Figyelt kérdés
Noverem anyosa maga a satan, ezt o is tudja, aposa is, ferje is. Noverem irto jo no 2 gyerek utan is. Csinosan oltozkodik, sminkel, szep apolt haja van, es vekony, ezert anyosom rendszeresen bantja, hogy "visszavehetne", mert ot zavarja. Minap egy csaladi osszejovetelen epp tettem vettem a konyhaban, erre bejott anyosom, mondta, hogy megjottek a noveremek, majd azonnal belekezdett, hogy hogy kivagta magat megint. Nezek, nem mondok semmit. Hogy nem sul le a pofajarol a bor, anyuka letere ilyen ocsmany k..vasan feloltozmi b..meg. Kis k...va. Erre megfordultam es kiosztottam, hogy mit kepzel. Habogott. Kimentem noveremeknek koszonni. A k...vas oltozek: egy farmer, fekete csizma, egy feher hosszuujju maxifolso, egy szormes nyaku fekete melleny, es szolid smink. Lehet hibaztam ott, hogy a sajat hazaban szidtam ossze, ezt alaairom, de ott o hibazott, ogy szemtol szembe nekm k...azza a testveremet. Jovo heten az o hazaban lesz az unoaocsem(noverem fia) szulinapi bulija, mivel az egesz ovoscsoportot meg akarta hivni, ezert naluk lesz, mert van kert. Ňehany kedves jelzo kisereteben kozolte, hogy felejtesem hogy en beteszem oda ezek utan a labamat. Uokaocsem mar nagyon raindult arra, hogy milyen jatekok lesznek a bulin(ertelemszeruen lakasban nem lehet oket csinalni es masnak nincs kertje). Unokaocsemnek viszont egy ideje en vagyok a "szerelme" akit felesegul fog majd venni stb, tehat nem igazan megoldhato, hogy tenylegesen ne legyek ott. A szabadterben is gondolkodtunk de ott az ovistarsak anyuka hordultek fel, mert jaj az veszelyes, jaj koszos, ok nem engedik igy el a gyerekuket.
2015. márc. 15. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem anyám enyhén értelmileg sérült bátyja szídta az én bátyámat, aztán kiosztottam... bátyámnak meg jól esett...
2015. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Ezt noverednek kellene lemeccselnie az anyosaval. Neked volt igazad, es jol tetted h kiosztottad a ven szipirtyot.
2015. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Beszélj a nővéreddel és tartsátok meg MÁSHOL a bulit!
2015. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Igazad volt, ő viszont megteheti, hogy kitilt a saját házából. Lehet, hogy elég lett volna udvariasan annyit mondani, hogy a te nővéredről van szó, és kéred, hogy neked ne beszéljen így róla, de most már mindegy:-)

Nézzetek körül, nincs-e játszóház a városotokban (nem írtad, hol laksz), gyerekbarát étterem kis játszótérrel, kerthelyiséggel, esetleg wellness-fürdő, ott is szokott lenni lehetőség szülinapi buli tartására, és biztosan élveznék a lurkók.

2015. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha az a kerdes hogy mi legyen a bulis reszveteleddel,hat oda semmikepp ne menj el, mobdjuk a helyedben en nem is akarnek. Sajna vagy mashol tartjatok vagy te nem leszel ott. Anyost nem minositenem, bar olvasas kozben kerekedett a szemem rendesen...
2015. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 acelsziv ***** válasza:
56%
na és a sógorod mit szól ehhez az egészhez? Vagy anyuci pici fia aki nem mond ellent a mamának?
2015. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Most akkor kinek az anyósa?

"Noveremet nekem szidta az anyosa" és "erre bejott anyosom"


A másik:

A nővéredék még ott sincsenek az anyós házában, de te már a konyhájában teszel-veszel.

Ha a testvérem anyósa, akkor nem nyüzsgök a konyhájában.


"Unokaocsemnek viszont egy ideje en vagyok a "szerelme" akit felesegul fog majd venni stb, tehat nem igazan megoldhato, hogy tenylegesen ne legyek ott."

De, megoldható. A te jelenléted nélkül is meg lehet tartani a bulit.

Egyedül az lenne furcsa, ha az anyuka nem lenne ott.

De írásod szerint nem te vagy az anyuka.

Vagy mégis?

2015. márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Most ki kinek az anyósa?
2015. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!