Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mégis hogyan kellene...

Ezt mégis hogyan kellene kezelnem? Előléptetnek és a párom azonnal az exét hívja, hogy több gyerektartást fog ezután adni. Nem kellett volna ezt közösen megbeszélnünk?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a cégnél előléptetnek, ezzel a fizum is magasabb lesz. Örömömben felhívtam a páromat és pár szóban elmeséltem a történteket, hogy együtt örüljünk. Megbeszéltük, hogy délután mindent részletesen elmesélek. Mire hazaértem már azzal fogadott, hogy az exe is örül, hogy több gyt-t fog kapni, mert elég szűkösen jöttek ki az eddigiből (3 gyerek után fizet 50%-ot, ez most kb 40000Ft).

Szóhoz sem jutottam. Nem velem kellett volna ezt előbb megbeszélnie? Én reagálom túl?


2015. márc. 16. 17:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Én azt nem értem, hogy hogyan jön ahhoz a párod, hogy a te pénzedből rendezze a gyerektartást a saját gyereki felé.
2015. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezen lesokkoltam... ez elég beteg. Ne haragudj de szerintem ez az ember buggyant :) Jogos a kiakadásod. Értem én, hogy gyerekei sorsáról gondoskodni akar stb. stb. de azért basszus ... :D ez kemény
2015. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem most rakd ki de sürgősen. Ezt a pofátlanságot! o.O

De, veled kellett volna előbb megbeszélnie.

2015. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
De.Meg kellett volna veled beszélnie.Vagyis nem megbeszélnie,hanem szépen megkérnie,hogy segíts eltartani a 3 gyerekét.Basszus,pofátlan egy pasi :S
2015. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

:-DDDD

a te fizetésednek semmi köze ahhoz h ö mennyit fizet gyerektartásnak - még akkor sem ha házasok vagytok ...


és asszem itt nagyon komolyan elbeszélgetnék vele és az exével is !

és itt most jogos a felháborodásod !

2015. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem reagálod túl. A Te fizetésedet ne ossza be gyerektartásnak..
2015. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

huh,elég zűrös...miért a te pénzedet osztogatja?


van közös gyereketek?

2015. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

Értem én, hogy közös kassza, nem is vagyok ellene, sőt, mi is közös kasszán vagyunk, de azért illik figyelembe venni egy ilyen horderejű dolognál (nem egy cipővásárlásról beszélünk), hogy ki mennyit tett bele abba a közösbe...


Az ő gyerekeit miért a te keresetedből kellene eltartani? :O

2015. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

Már nem azért, de a te fizetésednek mi köze a párod exének? Nem a párod fizetéséből kéne kapnia a gyerektartást? Egyáltalán, ki a férfi és ki a nő a kapcsolatotokban?

Egyébként meg de, pofátlanság volt, veled kellett volna megbeszélnie, mégis csak a te pénzed. Szerintem is rakd ki a párodat.

2015. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

Lehet hogy a párodnak nagyon erős lelkiismeret furdalása van mert a gyerekeit nélkülözésben hagyta. Tudja ő jól hogy 40000Ft nem elég a nevelésükre. Mivel ez a lelkifurdi ott van benne folyamatosan, megörült hogy a gyerekeinek egy kicsit könnyebb lesz így.

Viszont nagyon rosszul gondolkodott. A te fizetésedből nem kell adni a gyerekeknek semmit, még akkor sem ha házasok lennétek. Csak az apa fizetéséből vonják a gyerektartást. Te miért keresnél idegen gyerekekre?

2015. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!