Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szvinger klub jó ötlet lehet?

Szvinger klub jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés

Férjem pedzegeti időnként, hogy próbáljuk ki, mert neki úgy színes igazán a házasélet, ha időnként más is bekapcsolódik. Én nálam nem egészen így működik a dolog, de hogy ne érezze magát kalitkában a saját házasságát illetően, gondolkodom azon, hogy engedek neki. Nem ismerem viszont ezt az életformát, s nincs kit kérdezzek erről.

Vannak tapasztalataitok? Biztonságos? Aki már részt vett rajta, nem bánta meg utólag?


2015. márc. 17. 23:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Abban az egy esetben működik a dolog, ha mindkét fél akarja. Ha úgy próbálnád ki, hogy húzodzkodsz tőle, akkor ne menj bele!

A férjed félre akar dugni, ennyi. Nem kell túlgondolni.

Ha szeret, akkor elfogadja, hogy neked ez nem pálya, ha nem szeret, akkor választás elé állít, hogy úgy érezd te leszel a hibás, ha félredug.

Életforma? Az élet nem a szexról szól.

A házasság nem akkor kalitka, ha nem szexelhetsz mással. ez kifogás!

2015. márc. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha Téged is érdekel, egyszer menjetek le...nem kötelező semmi, ha nem tetszik az egész, hazamész

Szerintem az a fontos, hogy semmit ne tegyél az Ő kedvéért...meg, hogy ne érezze magát kalitkában...ha mázlid van, többet nem mentek. Magánvéleményem az, hogy hosszútávon tönkre vágja a házasságot

2015. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor működik, hogyha mindkét felet érdekli, izgatja a dolog. Ha a szikrája is felmerül, hogy taszít a dolog, akkor ne próbáljátok ki. Ez a kalitkában érzi magát - hozzáállás meg -bocsánat a kifejezésért- de k..va gáz. Tehát a szabadság neki annyi, mind megdugni másokat is? Gratulálok a férjednek.
2015. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem voltam ilyenben, magamat ismerve nem is leszek.

Lehet ez jó ötlet, de csak akkor, ha mindkét fél akarja. Az, hogy az egyik szeretné, a másik meg elfogadja a béke kedvéért, az a legrosszabb ötlet...

Szóval ha nem akarod, mondj nemet és kész.

2015. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Adnék neki olyan szvinger klubot ott is befordulna ahol nincs kanyar.Nem akarnám megtapasztalni mindenki mindenkivel nyomja orrba szájba.Bocs de undorító férjed van.
2015. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem érint a kérdés.

Azt gondolom, hogy jó ötlet annak a párnak, ahol mindkét fél ugyanúgy gondolkodik a testiségről. Ahol mindkettő úgy érzi, hogy szereti a párját, az alkalmi partner meg csak valami "játékszer" mindkettőjük számára, és ennyi. Külön tudják választani az érzelmeket, meg ezt a dolgot, és nem féltékenyek. Szerintem azoknak való, meg az egyedülállóknak.


Feleségként én soha, de soha nem birkóznék meg a gondolattal, hogy a férjem bárkitől is akarjon bármit. Nálam ez a különválasztás dolog nem menne. És ha valaki nem önszántából megy ebbe bele, csak a másik kedvéért, annak tényleg válás vagy pszichiáter lesz a vége, mert ha valamitől undorodsz, akkor azt nem erőltetheted magadra "büntetlenül"


Nincs tapasztalatom, szóval érdemben segíteni nem tudok, én is csak újságcikkeket olvastam erről. De nekem nem menne. És ha a férjemnek ilyen igényei lennének más nőkkel, hát nem is tudom. A házasságunk alapjait kérdőjelezné meg. Én inkább elcipelném egy párterápiára, sokat beszélgetnék vele, tájékozódnék, elmesélném neki a lehetséges kimeneteleket, aztán döntse el, mi a fontosabb: kettőtök házassága, vagy a kíváncsiság. Ha ebben a szvinger témában nem vagy partner, akkor a kettő együtt nem megy, szóval döntenie kell.

2015. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"mert neki úgy színes igazán a házasélet, ha időnként más is bekapcsolódik."


Akkor keress egy szimpatikus pasit és vidd haza, hogy "bekapcsolódjon".

2015. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Először is, csak akkor működ(het)ne, ha mind a két fél akarja, és ki szeretné próbálni. Esetetekben már itt elbukott a dolog.

Ez is olyan, mint oly sok dolog a szexxel kapcsolatban: ha erőltetik, az több sérülést (fizikait és lelkit) okozhat.


Másrészt, ha mégis belemész valamiért, tisztázni illene, hogy konkrétan mit szeretne a párod? És te? Mik a határok?


Nem feltétlenül kell van orgiában, és párcserében gondolkodni.


Például olyat is lehet, hogy elmentek egy klubba, iszogattok, beszélgettek másokkal, aztán hazamentek, és uccu neki. Vagy elvonultok egy szobába kettecskén, és hajrá. Itt tehát nem vesztek be senkit sehova, ketten vagytok, csak adtok egy kis "fűszert" a dolognak.



És innentől a határ a csillagos ég, lehet kukkolni, kukkolhatnak titeket, különféle fantáziákat kiélni, más embereket bevenni... De ezt is szigorúan megbeszélés után!!!


Pontról pontra lefektetve, hogy kinek mi fér bele. Tehát ha te azt mondod, hogy nem veheti más nő a szájába a f*rkát, akkor kutya kötelessége ezt betartani, és viszont.

Ez nagyon komoly dolog, ha valaki belevág, akkor illik tájékozódni előtte.


Tönkremehet a házasság akkor is, hogy előtte mind a két fél akarta a dolgot, hiszen más a fantázia, és más, ha azt látod, hogy a feleségedet ketten ke*félik épp. Hiába volt megbeszélve előtte...


Szóval csak óvatosan.

2015. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok újdonságot nem fogok hozzátenni az eddig elhangzottakhoz.


1: szép dolognak tartom, hogy tolerálod a vágyait, és nem vagy vakon elutasító, de ha te nem vágysz a dologra, akkor nem lesz jó, de cserébe nagyon rossz lesz :).


2: kétféle motivációt tudok elképzelni a férjed részéről erre: vagy tényleg az újdonság és a pikantéria vonzza, vagy csak szimplán úgy akar más nőket megdugni, hogy az ne megcsalás legyen.


Összességében szerintem van kompromisszumos megoldás, amit szintén írtak korábban: elvileg nem kötelező ilyen helyen mindjárt csoportosan dúrni az ipart, szépen el lehet menni szétnézni, kötetlenül felmérni a terepet, azután megbeszélni a megélt élményt.


A helyedben én ezt tenném. Közben megfigyelheted a férjed is; ha csak az újdonság izgalma mozgatja, akkor értékelni fogja a dolgot, ha viszont más nőkre mozdul, akkor legalább te nem kínzod meg magad egy reménytelen ügyért.


Mindazonáltal az is lehet, hogy megjön a kedved, vagy éppen a férjedé megy el az egésztől (őszintén ezt tartom kicsit valószínűbbnek), de szerintem mindenképp elmozdítja a témát valamerre.

2015. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Háááát, köszönöm az őszinte válaszokat! :-) Ez egy érdekes folyamat különben. A szvingerkérdés rávezetett egy fontos dologra (pláne, hogy megerősítettek válaszaitok), arra, hogy tudat alatt mindig meg akartam/akarok neki felelni valamiben. Pedig nem vagyok egy mai naiv tyúk, mégis valahogy belemegyek ezekbe a szituációkba vele kapcsolataban. Nyilván ez már tovább nyúlik a szvingertémán, s egyre tisztábban látom a kettőnk közötti szerepjátékokat.

De visszatérve a témához: a vicc az egészben, hogy alapjáratban nem vagyok elutasító szexuális téren. S ha nem is mondanám magamat extravagánsnak, nyitott vagyok az átlagosnál (ha egyáltalán van ilyen) színesebb szexuális életet élni. Ez a fajta igénye viszont (vagy ahogy előhozkadik vele, nem tudom...) tényleg visszataszító számomra is. Nyilván felvetődött bennem is, hogy alapjában inog a kapcsolatunk, ha ez ilymódon aggodalmat hordoz magában. Ám ha szimplán egyszerű lenne ez a kérdés, el sem gondolkodtam volna rajta....

2015. máj. 11. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!