Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki SOHA nem...

Van olyan nő, aki SOHA nem kapott virágot a párjától? Egy-két kötelező alkalmat kivéve?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 16:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
talán 3x 7 év alatt. 3 különböző embertől.
2015. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd el neki. Hogy néha jól esne ha meglepne csak úgy.

Ha ez vigasztal, én is csak szülinapkor és nőnapkor kaptam meg valentinnapkor eddig.

Mondtam is neki, hogy jól esne ha néha meglepne. Azóta se volt ilyen, de viszont már cserepes virágot vett legutóbb. Nagyon örültem neki, mert nem csak pár napig szép, hanem ha figyelek rá hónapokig, évekig.

Az előző kapcsolatomban nemhogy virágot nem, de semmi ajándékot, apróságot nem kaptam a szülinapomkor se, névnapkor,karácsonykor stb...

Szóval ehhez képest hálásnak érzem magam a mostani párommal.

de sokszor a férfiak nem tudják hogy ennek örülne a nő, célozni kell rá:D

De mondom, engem se lepett még meg alkalmon kívül virággal. De ezenkívül figyelmes, meg ha boltban jár mindig vesz pár túrórudit vagy amit tud hogy szeretek. Szóval meg szokott ő lepni, csak nem virággal.

2015. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A nagy összeveszésre, békülésre kapott virág szerintem nem "spontán":) Az exem próbálta mindig óriási rózsacsokrokkal megvenni a megbocsátásomat. Néhány alkalom után már tudtam, hogy úgysem változik semmi, nincs is egyszerűbb, mint elkövetni a baklövéseket, és utólag bocsánatot kérni.

Ha valaki "csak azért, mert szeret alapon" nem visz neked virágot, az viszont nem jelenti, hogy nem becsül meg. Más dolgokkal is lehet bizonyítani a szeretet. Ha elhanyagolva érzed magad, az szerintem nem a virág hiánya miatt van.

2015. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó fogalmazta meg a lényeget. Elhanyagolva éreztem magam,és nemszeretve. Virág ide-vagy-oda. Na de már mindegy. Múltidő.
2015. márc. 19. 17:24
 15/20 anonim ***** válasza:

Én imádom a vágott virágot, akkor is, ha más ezt elítéli :) Mindet szeretem, a szegfűtől a tulipánig. A férjemnek hol eszébe jut, hogy hozzon, mert valami alkalom van, hol nem. De van,hogy hoz csak úgy, mert épp ő volt bevásárolni és meglátta.

Az esküvőnk délelőttjén meg az egész környéket bejárta, mert nem kaptunk piros tulipánt és én azt akartam az asztalokra... az öcsémmel (Isten bocsássa meg nekik) körbelopták a környéket, persze a szomszédok meg röhögtek rajtuk az ablakokból, mint utóbb kiderült :)

2015. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Talán összesen 3x kaptam tőle virágot az elmúlt 11 év alatt. Nem az a fajta udvarolgatós típus. Még bókolni sem szokott. SOHA. Ő ilyen, de ettől függetlenül szeret...szóval engem nem is érdekelnek ezek a dolgok. :)
2015. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

6 év alatt összesen 2 alkalommal kaptam, egyiket születésnapomra, a másikat a gimis ballagásomra. Igazából nem szeretem a virágokat, így nem is igénylem, hogy kapjak. A párom ezt a kettőt sem magától hozta, az anyukája vitte haza hogy márpedig ezt elviszed neki, olyan nincs hogy valaki ne szeresse a virágot! Szegény hiába mondta, hogy pedig tényleg nem szeretem. :D


Ha szeretnél (többször) virágot kapni, szerintem emlegesd néha, hogy de jó volt amikor xy-tól vagy xy alkalomra virágot kaptál, hogy milyen kedves dolognak tartod, stb. hátha észbe kap.

2015. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sógornőm sosem kap, mert virágboltja van. Szerintem hozzá is vágná az illetőhöz, ha venne neki:)

De tudok még virágboltost aki allergiás már a pollenre, szerintem ő se lenne oda az örömtől, ha még otthon is illatozna valamilyen csokor.

2015. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én még soha, de tényleg soha nem kaptam virágot. Nemhogy spontán, még a kötelező alkalmakra se. Eleinte vártam, aztán csalódtam. Aztán célozgattam. Aztán egyenesen megmondtam. Erre azt a választ kaptam, hogy szerinte a vágott virág hülyeség és ő ugyan nem fog hülyeségre pénzt adni.

Nem értek vele egyet, mert nem a hülyeségre adná ki, hanem arra, hogy örömöt okozzon. Nyilván nem a szerelmét mérem ezzel, de elég rosszul esik, hogy ennyire se hajlandó. Bár szerintem már dacból csinálja. Úgyhogy a végén azt mondtam, hogy ha a lánykérésemre se kapok virágot, akkor isten bizony, nemet mondok.

Tudom, hogy idén meg akar kérni. Kíváncsi vagyok, kapok-e virágot ezek után :D (bár nem hinném, hogy képes lennék nemet mondani neki)

2015. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nem értem. a virág tulajdonképpen egy p i n a. nekünk kéne azt kapni pasiknak, a nőktől.
2015. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!