Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én csak a KÖTELEZŐ alkalmakra...

Én csak a KÖTELEZŐ alkalmakra kapok virágot a férjemtől. Nagyon értetlen vagyok, ha nem értem ezt a kijelentést?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom arra érti, hogy nőnap, valentin nap.

Vannak olyan nők akik igénylik azt, hogy havi rendszerességgel a párjuk meglepje őket egy virágcsokorral és ha ez nincs meg nagyon érzékenyen veszik.

2015. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom névnapra, szülinapra, nőnapra, talán valentin napra, aztán annyi :D De minek kéne többre?
2015. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

igen, értetlen. Nem tudom, melyik kérdésről van szó, nem olvastam, de nyilván arról van szó, hogy a megszokott alkalmakon kívül (születésnap, névnap, évforduló), csak úgy spontán, kedvességből nem kap virágot az illető hölgy.

Szerintem engem is zavarna, ha így lenne, mert ez kicsit rányomná a bélyegét azokra az alkalmakra, mikor kapok, mert nem érezném szívből jövőnek, csak egy letudott kötelességenk.

2015. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
35%

Jár nekem, mikor mit kapok már, kötelező a férjemnek!


Hiányérzetem van!

2015. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Igen. Ez gondolom irónia volt a részedről, mivel ki is emelted a kötelezőt.

Természetesen nem kötelező, de a nők nagy része kap nőnapkor virágot. És még ott van a szülinap, valentinnap, névnap, évforduló.

Ezek számítanak annak amikor általában kap a nő virágot. De ez függ a férfitől, és attól aki kapja.

Pl nem szeretem a vágott virágot, ezért ha kapok akkor cserepeset a páromtól.

Ennyi. De ez sem kötelező, ha nem kapnék nőnapra, se halnék bele.

2015. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

5# vagyok

azt kihagytam hogy sokan azt hiszik ezzel már le tudják mérni a férfi szeretetét. ami nem igaz, szerethet egy férfi akkor is ha sose jut eszébe virágot venni.

és lehet hogy ma virágot vesz neked, tegnap meg félrelépett.

szóval nem függ ez össze, csak szeretik bemagyarázni a nők

2015. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Én a kötelező alkalmakra sem szoktam virágot venni. Na, akkor mi van?

Fel nem foghatom, mire jó az, ha hazaviszek egy szál növényt, szépen megvárjuk, amíg elhervad, aztán kidobjuk. Mit fejez ez ki ez a gesztus, ami 13 év együttlét alatt nem derült még ki? Ez garantálná, hogy még mindig szeretem? A frászt.

Vagy ez valamiféle adó, ami a virágárusoknak "jár"?

2015. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

szerethet egy férfi akkor is ha sose jut eszébe virágot venni.


Nem tudom... ha tudja a nőről, hogy ez neki fontos, hogy egy fokmérője a szeretetnek, akkor szerintem nem, nem szereti igazán, ha ennek tudatában le..ja. A szeretethez nekem hozzátartozik, hogy figyelembe veszem, mi fontos a másiknak.

2015. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
A szeretetnek nincs fokmérője, te butus.
2015. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Gondolom már régóta együtt vagytok.Más kapcsolatokban is így van ez.Attól még szerethet.
2015. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!