Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Kiara névröl?

Mit gondoltok a Kiara névröl?

Figyelt kérdés
esetleg a Kira? hogyan lehet becézni?
2010. febr. 16. 20:02
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
100%
Kislányomat Kiarának hívják és szerintem a leges legszebb és jobb választás volt ez a név, mást már el sem tuok neki képzelni amikor megláttam egyből a Kiara név maradt , 2 lány név volt ami között vaciláltunk az egyik a Léna másik a Kiara de a Kiara nyert Léna majd a másik baba ha lány lesz :D
2012. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
100%
Kiara vagyok es 20 eves,nem magyar vezeteknevvel,es imadom! :-) a legszebb nev! hihi
2012. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Kirus09 válasza:
Szia! Engem Kiarának hívnak engem Kirusnak,Kircsinek,Kiusnak becéznek.
2015. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Gyönyörű név. Lehet becézni Kiusnak vagy Kikinek
2016. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Engem Kiarának hívnak, mikor kisebb voltam nem annyira szerettem a nevem mert senkivel nem találkoztam akinek az lenne a neve... Majd mikor sulis lettem volt egy nagyobb lány de ő ép 8.os volt és nem sokáig ismertem majd volt egy nálam kissebb lány akit szintén Kiarának hivták ő vele nagyon joba voltam, de ő pedig elköltözött innen valami messzi orszagba.. Majd ezután olyan nagyon fiatal fejjel az jutott eszembe hogy megváltoztatom a nevem, de talán jobb is hogy nem mert a, mamámtol kértem tanácsot hogy mire változtasam és ha rajta nullot volna akkor már Rózsa lenne a nevem,,,de mint mondtam nem változtattam meg (szerencsére) most hogy már ugymond " Nagyobb" vagyok megértettem hogy ez egy szép név különleges és nagyon tetszik a jelentése és a származása (Olasz) ez azért is jo mert Olaszországot...tekintem második hazámnak.. Már elkezdtem tanulni a nyelvet is.. De vissza térve a témára, örülők az egésznek!!! ÉS AKI AZT MONDTA CIGÁNYOS AZ MAGÁRA MONDTA!!!
2018. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
+Engem Kikinek, kiunak, és régen meg kierekiarának szolitottak ;-)
2018. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Az én lányom is Kiara! Méghozzá az oroszlánkirály ihlette nálunk is a nevet. Egyáltalán nem találom cigányosnak, sőt... Mi Kircsinek becézzük. :)
2018. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 2 z 8 válasza:
Én is Kiara vagyok. Nekem még soha se mondták de most olvasom hogy sokan cigányosnák tartják. De elárulom nektek hogy NEM VAGYOK CIGÁNY. Attól még hogy ritka (mások szerint idegen hangzású név) nem cigányos. Én az istenért sem lennék Klára vagy Kíra. Aki meg azt mondja hogy cigányos annak ezt üzenem:🖕
2019. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!