Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltenek annyira szüleim...

Miért féltenek annyira szüleim? Apa nemrég vett egy robogót max 60 al megy vagy 2 szer ha mentem vele kis távot: Most apa ideadta volna erre anyám meg becsukta az ajtót nehogy 5 perc örömöm legyen mikor már senki nincs kb az úton.

Figyelt kérdés
Nincs jogsim hozzá (ügyesen mentem vele ) mivel anyám nem akarja állni, egyetem mellett meg nem tudok rá pénzt keríteni így is az ösztöndíj arra elég h épp eltartom magam. Igazából azért nem akarja anyám,mert nem szeretné sztem h jogsim legyen.Kocsink nincs.Más családokban bezzeg az apa/ anya tanítja a fiát vezetni kocsival vagy mással, én 20 vagyok,de még életemben nem vezettem autót ezt a robogót is 2 szer csak és ez is élmény volt nekem. Lehet szidni h jogsi nélkül mentem vele 10 percet, de sztem már mindenki csinált ilyet. Nyáron szakmai után megpróbálok elmenni majd dolgozni h megkeressem az árát a jogsinak és anyám ne tudjon nekem ezzel is beszólni h nincs.

2015. ápr. 4. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

"én 20 vagyok,de még életemben nem vezettem autót" - én majdnem 30 voltam, mert akkor csináltam meg a jogsit. Nem éreztem soha tragédiának. (Nem is akartam előbb jogosítványt, mert ha nincs lehetőségem vezetni, akkor minek? Csak felejtettem volna.)

Bármikor, bármi történhet, akár önhibádon kívül is, mégis téged vesznek elő, ha nincs jogsid.

Miért félt az anyád? Mert anya.

2015. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Még jó, hogy nem enged jogsi nélkül vezetni!

Képzeld, én csak jogsival vezettem!


Tudod, mekkora sérüléseket lehet szenvedni, ha 60-nal borulsz?

2015. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Anyád félt téged..lehet.

Én 16 évesen ültem robogóra. Állandóan vele mentem a boltba és nem volt jogsim. Azelőtt már vezettem autót, kamiont és traktort is meg kombájnt. Soha nem esett semmi bajom és senkit sem ütöttem el. Ha anyád Ennyire szigorú tedd meg amit tervezel.

2015. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat rajta leszek
2015. ápr. 4. 19:41
 5/17 anonim ***** válasza:
7%

A. S.!


A gyerekednek is ezt fogod mondani? (Bár remélem nincs/nem lesz.)

Te, idióták idiótája.

2015. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A S igazi vidéki, kombájnt? :DDDDDDDDDDDDDDDD Én is szoktam motorozni jogsi nélkül, de még nincs olyan tapasztalatom, hogy ki merjem jelenteni bármilyen helyzetben megállom a helyemet. Lehet, hogy te jogsi nélkül sem szenvedtél balesetet, de van aki jogsival is belehal szóval...
2015. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Búza cséplő kombájnt. John deer fajtát. Azt nem tettem hozzá hogy az autót és a kamiont nem úton vezettem. Legelőször mezőn hogy biztosabb legyek (hogy ne üssék el senkit) azután mentem útra.
2015. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ne hidd, hogy csak nalatok nem preferaljak a jogsi dolgot a csaladban. nalunk pl apu / anyu egyaltalan nem szorgalmazta soha, hogy letegyem a jogsit, sot, meg is mondta apum, hogy ha lenne is jogsim, a kocsit akkor sem adna oda soha. ( anyunak se adja oda, pedig neki is van jogsija). egyedul a nagymamam es a ferjem az , aki noszogat, hogy csinaljam meg, de oszinten szolva nekem ettol mar reges reg elment az osszes motivaciom :)
2015. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Különben köszönöm a bókot (idióta). Van gyerekem és a felügyeletem alatt bír majd vezetni kisebb távolságot (100-200 m)
2015. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Jogsi nélkül ne vezess vagy netán tisztába vagy minden szabállyal? Oké,TE nem esel el,de ha összetöröd egy kancigány kocsiját hidd el péppé veri,azt a kevéske eszedet.20 évesen azért rinyálsz mert anyuci nem tol a feneked alá mindent?Menj el dolgozni,és rakd le a jogsid...
2015. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!