Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit, miket utaltok legjobba...

Ti mit, miket utaltok legjobban abban, hogy nincs külön szobatok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent. Pl.: nem nézhetek azt a tévé-ben amit akarok, nem tanulhatok a szobában(az öcsém miatt) nem dughatom el a személyes, féltett cuccaim, nem csinálhatok azt amit akarok.
2015. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(első) ja énis ezt.
2015. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szökhetek el az árulkodós pisis hugim miatt.
2015. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Két problémám volt:

a nővérem zenei ízlése, és hogy szennyestartónak nézte az ágyneműs fiókom.

A 18. szülinapján Elköltözött. Hát én is hangosan ünnepeltem.

2015. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan már külön szobában vagyok, de amit anno utáltam a közösben:


-nem lehetett a kedvem szerint kidekorálni

-akkor kb. ki lettem rúgva a szobából, mikor öcsém úgy gondolta, áthívja a haverjait

-folyton alkalmazkodni kellett ahhoz, hogy öcsém mikor akar tanulni, közben meg amikor én tanultam, ő akkor tévézett, hangoskodott

-egyetlenegy gép volt, harcolni kellett érte, persze a kijelölt fél óra után nem akart öcsém odaengedni

-nem tudtam este olvasni, mert öcsémet zavarta a fény

-öcsém folyamatosan turkált a cuccaim között, püfölte a plüsseimet, elolvasta a regénykezdeményeimet, röhögött rajtuk, cikizett

-ha rendetlenül játszott, az nyilván rám is hatással volt (pl. megyek be a szobába, rögtön rálépek egy legóra vagy építőkockára vagy Hot Wheels autópályadarabra vagy tudja a fene)

-amikor külön szobánk lett, ment a harc azért, hogy a szobából mi kié... pl. könyvekért, amiket én kaptam, de ő is olvasott, rinyált, mert jaj, az a kedvenc sorozatából van, meg különben is közös volt, így az övé... persze a gépért, a tévéért

-fürdőben kellett öltöznöm-vetkőznöm, mikor elkezdtek nőni a melleim (mert az nyilván nem játszott, hogy öcsém menjen ki


Azt pláne nem tudnám elképzelni, hogy most egy szobában lakjunk. Még nagyobb f..szkalap, mint kiskorában volt. Teljesen eltérő az életritmusunk, sőt, ő, amikor tanul, azért is hisztériázik, ha vki mellette leejt egy kupakot vagy köhög... az sem lenne jó, ha a páromat nem tudnám egy külön szobában fogadni, ha átjön.

2015. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Én ezeket utálom, 3an vagyunk.

-mind a 3unknak más az eletvitele. En:suli+munka+párkapcsolat

Húgom: Általános iskola

Mostohanover:éjszakába nyúló munka.


-nem tudok aludni, mert felebredek arra,hogy megy a tv,mert vagy hugom nézi meg,vagy a másik kapcsolja be,mikor éjszaka /hajnalban haza ér, hogy lásson, én meg van hogy hatra megyek dolgozni.

-nappal nem lehet bent lenni mert a drága mostoha délután 4-5ig alszik.

-a mostoha bent dohányzik, hiába van raszolva

-ha be van dugulva az orrom,fel vagyok keltve, hogy ne horkoljak.

-nem tudom felhozni a páromat.

-ha előző este nem készítem ki másnapra a ruhamat, reggel a sötétben kell kotorasznom.

-senki nincs tekintettel a másikra, csak én

-annyiból áll a szoba,hogy 3 ágy és egy szekrenysor, alig lehet elferni

-én fázom, ha este nyitva van az ablak,itt az ablak mellett,de a másik 2nek melege van,így még a fűtést is letekerik.

2015. ápr. 11. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Szegény Kérdező, hát nem irigyellek... :(

Azért az a szülő sem semmi, aki 2 gyereke mellé még beköltöztet egy mostohát is... mintha kötelező lenne összeköltözni a párjával...

2015. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mandy1408 ***** válasza:
Na akkor most képzeljétel el, hogy a SZÜLEITEKKEL kell egy szobában laknotok, több mint 10 kínkeserves évig... Az ellenségeimnek se kívánnám.
2015. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A húgom egyszerűen kiállhatatlan. 9 éves.

Amikor suli után hazamegyek, arra érek be, hogy a könyvei szétdobálva, piszkos ruhák szétdobálva, játékok szétdobálva. Elég rendszerető vagyok, úgyhogy utálom az ilyet. Megkérem, hogy pakolja össze. Nem teszi. Akkor én berakok mindent a szekrényébe, úgy ahogy van. Megint kiveszi. Kirakom a folyosóra a cuccait-pontosabban kidobálom, anyu leordítja a fejem, hogy mit képzelek. ez nem csak az én szobám ://

Amikor tanulok, akkor ő énekel, megkérem, hogy maradjon csendben, mert nem lehet tőle tanulni. Nem marad. Akkor rákiabálok. Megint kiabál velem anya.

Ha hosszabb kirándulásra/nyaralásra megyek, akkor a maradék cuccot (pl: plüssök, füzetek, regényeim, kisebb fontos tárgyak) el kell vinnem a mamámhoz, mert ÁLLANDÓAN turkál. Ellopja a cuccaim. Olyankor az elég nagy munka, mert olyan mintha elköltöznék. És muszáj, mert direkt megmondom neki, hogy ne lopjon. Múltkor amikor nem pakoltam el, arra értem haza, hogy az észeres dobozom ki van pakolva, észereimnek a fele hiányzik. Gyöngyeim/radírgyűjteményemnek csak a tartója volt meg. Szalvétagyűjteményem elhasználta, mert jöttek a barátnői és odaadta nekik. Sminkjeimnek hegyük kitörve, kifolyva az alapozó.

Már gondoltam rá, hogy elköltözök de 16 éves vagyok, 2 évet még várni kell://

2015. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
BÁRCSAK hagyná felkapcsolva a lámpát és üvöltetné a zenét, hogy ne tudjak aludni, járkálna ki-be fél percenként mikor tanulnék, kritizálná a stílusomat(zene, film,ruha..), beégetne a haverjai előtt...
2015. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!