Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az milyen, ha egy...

Girl016 kérdése:

Szerintetek az milyen, ha egy fiú sír?

Figyelt kérdés
sziasztok. kíváncsi lennék a véleményekre. :) én szerintem egyáltalán nem ciki, sőt. a mai világban ez amúgy is ritka. és szerintem fontos, hogy egy srác kitudja mutatni az érzéseit. de ez a kérdés abból indul ki, hogy nekem most van egy barátom, elég komoly a kapcsolat. most lesz 3 hónapja, hogy együtt vagyunk. és tegnap elsírta magát előttem, először nem tudtam, mi baja lehet, úgy sírt. próbáltam kiszedni belőle, vigasztaltam. aztán kinyögte, elkezdte mondani, hogy mennyire fontos vagyok neki, nem akar elveszíteni, otthon is mennyire szeretnek a szülei, már családtag vagyok, nagyon megszeretett, és még soha nem szeretett így senkit. nagyon jó, hogy itt vagyok neki, ennyi csalódás után. mindig is ilyen normális lányt akart maga mellé, és mindig azt hajtja, hogy neki van a legjobb nője.. :D persze, én ezzel tudnék vitatkozni. nem is ez a lényeg, de hihetetlen volt, ahogy kitárta nekem a lelkét. nagyon örülök, hogy ilyen barátom van. :) nagyon kíváncsi lennék a véleményekre.

2015. ápr. 12. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem siras es siras kozott is van kulonbseg. Nekem volt egy baratom, akivel szakitatni akartam es o beguggolt a sarokba zokogni. Nem voltam meghatva, annyira gyerekes volt abban a helyzetben. Egy masik szituacioban viszont amikor a jelenlegi parommal nagyon sokat veszekedetunk, szinte minden nap, elpattant a hur es elsirta magat. Akkor viszont a szivem szakadt meg es en is sirtam. Szituacio fuggo, engem nem zavar, de azert nem kell tulzasba esni. Ha folyton bogne azert mert mennyire szeret, az szamomra nagyon idegesito lenne.
2015. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A kis aranyos. Vagy le akarja imádkozni rólad a bugyit, ha már megtörtént az a dolog, akkor meg egyszerűen csak igazat mondott. :D Jól becsüld meg.... D:
2015. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

azért vigyázz, csak tapasztalatból mondom, tavaly pont így volt velem egy srác, hogy jaj de jó, mert még senkit se szerettem így, meg eddig mindenkiben csak csalódtam mert mindenki hirtelen megváltozott, stb...

aztán durr, ott hagyott a fenébe, de úgy, hogy egy nap már levegőnek nézett, mai napig nem értem, mi a fenéért, mert tényleg semmi gond nem volt, sőt, még előtte egy nappal is azt mondta, belehalna, ha elfordulnék.

később találkoztam azokkal a bizonyos exekkel, és kiderült, mindenkivel ezt csinálja, aztán a következőnek mind ugyanezt mondja.

lehet, nálatok teljesen más, de azért óvatosan.

2015. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
90%

A sírás minden embernél jelen van. Csak a társadalomban "nőkhöz illő"bbnek mondják.

Pedig csak egy férfi tud igazán sírni. :)


Hidd el, minden fiú sírt már.

Ha lány lennék, én is örülnék ilyen barátnak.

2015. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ezt annyira nem akartam a témába építeni, de már a dolog is megtörtént. de egyébként akkor erről is beszélgettünk, és akkor is ugyanezeket mondta. sőt, még jobban bizonygatta magát, meg eddig mindig bizonyított mindent, nem csak beszél. tudom, hogy azért vigyáznom kell, nem akarok én sem csalódni. :)
2015. ápr. 12. 19:50
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez butaság.

A mai világban több férfi/fiú sír mint eddig.

Mondjuk én magamnak nem engedem meg, de a többieknek egészségére.

2015. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, attól függ, miért sír.
2015. ápr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Abszolút természetes, sőt, tiszteletre méltó. Mindkét nemű ember - ember: érzelmi és értelmi képességekkel, reakciókkal. A kiegyensúlyozott személyiség mindkettővel szabadon él: az érzelmeinek is utat enged, adott helyzetben akár sírással is. Örülj, valóban, hogy ilyen barátod van. Szeressétek egymást.:-)
2015. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
17%

Ha valami komoly bánat érti, akkor megértem ha sír. Na de ezért? o_O Szánalmas az ilyen, egy kisfiú. Nem férfi és nem tudnám komolyan venni.

18l

2015. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szerintem nem attól függ, hogy miért sír...

Attól függ inkább hogy hány éves. Olyan 25 alatt nagyon költői tud lenni még az ember úgy is, hogy semmilyen mögöttes tartalom nincs. Ez férfiakra főleg igaz.


Amúgy szép dolog ez. Én is szeretem kiönteni magam egy nőnek akit szeretek, sőt igazából minden férfi romantikus még ha titokban is.

Másrészt ezt ne nagyon terjeszd, mert sokan gyengének tartják azokat a férfiakat, akik sírnak. Lenézhetik miatta.

2015. ápr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!