Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaladdal, kisgyerekkel...

Csaladdal, kisgyerekkel melyik Budapest melletti városba költöznél ahol jó a tömegközlekedes?

Figyelt kérdés
Most tervezünk házat venni szerintetek érdemes valamelyik Bpest melletti városban venni vagy jobb a fővárosban? Autónk nincs így tömegközlekedéssel kellene közlekednunk.
2015. ápr. 21. 07:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért akartok elmenni Budapestről? van egy csomó nyugis kertvárosi övezet, pl. 15-16 kerület, ahonnan teljesen jól be lehet jutni a belvárosba.
2015. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A hév vonalán. Csillaghegy, Békásmegyer még Budapest. Budakalász, Pomáz, Szentendre meg közel van.
2015. ápr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Dunakeszi-göd-vác is jó lehet, vonattal max 40 perc alatt vagy a nyugatiban, ha nem vágnak át kábelt, nem romlik el a biztosítóberendezés, nem szakad le a felsővezeték, és nem ugrik senki a vonat alá.

Pest peremkerületeiből többet kell utazni, sok ismerősöm ki volt akadva, hogy pesten belül többet utazik, mint én háztól házig.

2015. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gödöllő!! Hév 35-40 perc alatt Örs vezér téren van. Van busz, ami 25 perc alatt a Stadionoknál van (autópályán megy). Ráadásul Gödöllő nyugis.
2015. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi most költözünk Szentendrére.


Amúgy az se mindegy, hogy pl. munka miatt Budapest melyik részére kell bejárnotok. Nekem a III. kerületbe, így Szentendre jó választás volt azt hiszem. Viszont ha Dél-Pesten dolgoznék biztos másfelé nézelődtem volna.

2015. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csakis BUDAKESZI!
2015. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hova, de azt igen, hova ne. Mi Szigethalmon lakunk, közel van a hév, mégis borzasztó. Itt mindenhez kocsi kell. Eleve 50 perc a hév, és akkor még csak Közvágóhídnál vagy. De városon belül kritikán aluli a közlekedés.
2015. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Budaörs, Budakeszi
2015. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A választásnál azért az sem mindegy, hogy az adott helyen milyen ingatlanárak vannak. Egy Budakeszi, Pomáz, Szentendre például biztos magasabb, mint egy Szigetszentmiklós. Mondjuk a környék nívója sem mindegy. Lehet olcsón, Svédek mellet is venni házat.
2015. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Diósd,Érd.
2015. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!