Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódjak, hogy a párom abba a...

Aggódjak, hogy a párom abba a terembe jár edzeni, ahol egyébként egy csaj "haverja" dolgozik, akivel egyszer szexeltek?

Figyelt kérdés

Ma jöttem rá, amikor felmerült a csaj neve. A Facebook oldalán kint van, hogy abban a konditeremben dolgozik. A párom minden hétvégén (hetente 1 napot tudnánk normálisan együtt lenni, szombaton) rohan edzeni, általában 4-5 óra elteltével jön haza. Megmondjam neki, hogy ez engem zavar? Nekem is van fiú haverom, mindet személyesen ismeri. Én ezt a lányt nem. Ráadásul szexeltek, ami szerintem egy "baráti" kapcsolatra rányomja bélyegét, és már nem lesz soha ugyanolyan.


22L vagyok, a párom 21F



2015. ápr. 22. 18:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Apropó. Nemrég volt a szülinapom, a párom azt mondta nincs pénze. Szombat-vasárnap ünnepelhettünk volna, de ő akkor is a konditeremben volt, és nekem semmit sem vett. Egy szál virágnak is örültem volna.
2015. ápr. 22. 18:55
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

akkor az utcára se menjen ki nem? mert szembejön egy ex?

am az gáz, hogy inkább kondizott, minthogy csak veled ünnepeljen

2015. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Minek? Mert akkor újra szexelhetnek? Vagy megnyugtat, hogy ha csak azért nem szexelnek, mert nem találkozik vele? Most komolyan?
2015. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

"Nemrég volt a szülinapom, a párom azt mondta nincs pénze. Szombat-vasárnap ünnepelhettünk volna, de ő akkor is a konditeremben volt, és nekem semmit sem vett. Egy szál virágnak is örültem volna."


- Ez a fő kérdéstől teljesen független. Ha rendszeresen jár kondizni, valószínűleg már előre vett bérletet.


Ha bajod van vele, vele beszéld meg, nem minket fárassz a panaszaiddal. Vagy szakítsd vele, az az egyszerűbb.

2015. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Szia. Elég kacifántos dolog. Azért én elgondolkodnék azon, hogy miért is nincs pénze...konditeremre hogy telik neki? Ha a páromat szeretem, minden egyes együtt töltött percért küzdök. Főleg, ha születésnapja van. Mennyi ideje vagytok együtt? Ha jól értelmezem a szövegből, ti együtt éltek...vagy legalábbis közel egymáshoz. Ha bármilyen problémád van, azt meg kell beszélned vele. Ha valami zavar, tudasd vele.
2015. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
gyanús...
2015. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aggódjál. Nem csak a csaj miatt, hanem, mert a pénzt, és az idejét csak tőled sajnálja.
2015. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sosem vesz kondibérletet. Most megkerülve ezt a dolgot h ott dolgozik a csaj, rákérdeztem, abba a konditerembe jár-e. A válasz igen. Nyilván nem csak azért megy oda, hogy edzzen. Az nem telne 4-5 órába.
2015. ápr. 22. 20:14
 9/14 anonim ***** válasza:
4-5 óra elég sok edzésnek, jól látod. 1-1,5 óra alatt le lehet edzeni, tuti tolja a csajt.
2015. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egy barátom szerint oda kellene mennem egyszer, mielött szakítok. Szerintem az is elég, ha Megkérdezem, nincs-e kedve egyszer együtt edzeni. A válasz majd mindent elárul.
2015. ápr. 22. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!