Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok azt tanácsolná a haverjának, hogy csalja csak a szerelmét, és hazudjon tovább?

Figyelt kérdés

A minap egy érdekes beszélgetésre bukkantam a párom levelezésében. Egy jó barátja azt újságolta el neki, hogy nem tudja mitévő legyen, mert megcsalta a kedvesét, de nem akarja átverni, viszont folytatná is a kis mellék kapcsolatát. A párom erre azt tanácsolta neki, hogy nem gond az, találkozgassanak csak nyugodtan és csinálják tovább, aztán majd lesz valami. Erre a haverja ismét mondta, hogy de nem akar hazudozni a barátnőjének, meg különben is ő is utálja, ha nem őszinték hozzá. Erre a párom válasza az volt, hogy még mindig jobb, mintha megbántaná. Én persze teljesen kiakadtam. Ilyet tanácsolni valakinek?? Akkor ő maga milyen ember lehet igazából, lehet, hogy ő is össze-vissza csal, csak még nem bukott le? Mit tennétek a helyemben?

23L


2015. máj. 13. 21:26
 1/9 Költőnő? ***** válasza:
54%
nem olvasgatnám a privát levelezését
2015. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Te meg a levelezésében kutakodsz. Na de ettől eltekintve, hát valószínűleg igen, a barátod ezt tenné.


Innentől tied a pálya...

2015. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

hát most tekintsük el attól hogy beleolvastál.

ez hangozhat úgy mint egy tapasztalati tanács.. én ezek után nem tudom hogy megbíznék -e benne.. kétlem

2015. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Lehet, hogy ő is ezt csinálja.

Egyébként meg minek olvasod a levelezését?

2015. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Undorodom az ilyen mentalitású emberektől, tehát én azonnal szakítanék vele, mert nem szeretnék egy olyan "embert" a páromnak, aki így vélekedik az egyik leggerinctelenebb dologgal kapcsolatban.


Az meg már egy másik kérdés, hogy akkor valószínűleg a saját párkapcsolatai életében is ezt az elvet vallja.

2015. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Szakítóok, nem is apró. Elég sokára heverném ki, hogy ennyire rossz az emberismeretem. Ez nem bírálat a kérdező felé, de magamtól elvárom, hogy ilyenekkel ne jöjjek össze.
2015. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

:-) nekem volt egy olyan pasim, aki saját bevallása szerint monogám típus, de néha azért belefér egy kósza numera mással ...

Szóval érted az ellentmondást! És igen, még nem bukott le a pasid...

2015. máj. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
65%

nem tudom, milyen a f**zid, de hallottál már arról, h Kíbicnek semmi sem drága?

Mondjuk hápogás helyett én megkérdezném inkább. Elvégre az lehet, h közelebb van a megoldáshoz, mint amit itt néhány vadidegen kommentelő gondol.

2015. máj. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék mi módon akadtál a levelezésre. Mondjuk, ha "véletlenül" ott hagyta az orrod előtt, akkor lehet, hogy éppen Téged tesztel, és ha nem borítod a bilit még kiderülhet, hogy az a kedves barát éppen saját maga. Ha meg benyeled, így jártál, hisz már tudod, mi erről a véleménye.
2015. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!